22 бер, 2024 0 Коментарів 43 Перегляди

#МІСТАГЕРОЇВ — ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ СМІЛИВІСТЬ. ДРУГА РІЧНИЦЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ПІВНОЧІ КРАЇНИ ВІД ОКУПАНТІВ

21 березня 2024 року – вже друга річниця звільнення Півночі країни від окупантів. Це важливий день, який додав нам віри й сили, день, коли ми почали звільнення своїх земель, почали гнати загарбників з України.

Звільнення північних регіонів України від окупанта навесні 2022 року показало не лише нашому народу, але й усьому світу, що Україна може перемогти у цій війні.

Звільнивши Північ, українці побачили, що окупанта можна вигнати. Сили оборони продовжили рух звільнення на півдні України. Звільнивши Зміїний і Херсонщину, а також на сході України  звільнивши Харківщину, ми отримали впевненість, що можемо звільнити всю нашу землю.
Після переможної битви за Мощун було звільнено низку інших населених пунктів України: Макарів, Ірпінь, Гостомель, Бородянку, Ворзель, Бучу, Городню, Ягідне, Тростянець, Охтирку. 02 квітня від окупантів повністю визволили Київщину й Чернігівщину, а 04 квітня – Житомирщину та Сумщину.

Росіяни стверджували, що їхня втеча – це “акт доброї волі”. Цими заявами вони намагалися прикрити ганебність своєї поразки, яку цілком і повністю забезпечили Сили оборони і безпеки України своїми відважними та вмілими діями.
Звільнення Півночі та стійкість України були забезпечені зокрема і завдяки багатьом звичайним людям, які допомагали Силам оборони і безпеки. Це – волонтери, журналісти, транспортники і багато-багато інших, хто забезпечував оборонців, допомагав людям, викривав позиції окупанта, привертав увагу світу тощо.

#МістаГероїв – це міста конкретних людей, які проявили свою сміливість, не залишили близьких та вірили в Україну, а тому змогли перемагати.🇺🇦🇺🇦

28 січня 1992 року Верховна Рада Україна офіційно затвердила синьо-жовтий Прапор України

Наш синьо-жовтий прапор майорить у кожному місті та селі України, військовослужбовці і захисники України носять його в окопах, бліндажах та найпекельніших локаціях рідної країни. З гордістю маємо нагоду дивитися у височінь на майоріння Прапору...

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація