Реалізовано ініціативу «Бойківські Карпати: ІМЕНА»
У рамках проєкту «Бойківські Карпати» реалізовано ініціативу «Бойківські Карпати: ІМЕНА». Мета – розповісти про людей різного віку, походження, професій, які своєю працею примножують соціокультурний розвиток Східної Бойківщини, допомагають зберігати і популяризувати бойківську спадщину та є прикладами для наслідування.
Створено 19 репортажів про бойків і бойкинь Східної Бойківщини:
-Розпис без фарби: як долинянка відроджує давню техніку писанкарства
-Майстер каменю, закоханий в історію
-Життєствердний ґазда із Суходола
-Творчий винахідник
-Бойківствознавець із Липовиці
-Тростянецький бджоляр
-Тисівський патріот
-Цінівський діамант
-Берегиня сакральної спадщини
-Витвицька майстриня вишивки і слова про звитягу
-Мізунська фермерка
-Бойківчанка, замилувана минувшиною
-Вигодська майстриня-соломоплетільниця
-Бойківський різьбяр
-Вартівник сваричівської минувшини
-Манявська легенда слова і вишивки
-Добровлянська бісероплетільниця
-Луквицький фермер
-Вигодська маркетологиня
Авторами-волонтерами проєкту стали прикарпатські журналісти і журналістки: Борачок Ірина (інтернет-сайт «Вікна») Дмитрів Софія (медіа-ресурс «ГЛУЗD»), Лазоришин Ігор (газета «Галичина»), Рега Ольга («Канал 402»).
Організаційна підготовка та редакційна корекція репортажів забезпечені працівниками відділу туризму управління євроінтеграції громад і туризму департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за сприяння ОМС – партнерів проєкту.
Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність копірайтерам за участь у реалізації ініціативи «Бойківські Карпати: ІМЕНА», проявлені професійність, креативність і соціальну відповідальність.
Проєкт «Бойківські Карпати» реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.
Метою проєкту є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.
Більше про проєкт: http://surl.li/mxsbg
0 Коментарів