26 лют, 2020 0 Коментарів 39 Переглядів

Включення до державного реєстру виборців

Відповідно до статті 19 Закону України "Про Державний реєстр виборців" особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до відділу ведення державного реєстру виборців за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру.
     Ця особа подає органу ведення Реєстру письмову заяву із зазначенням відомостей про себе і пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт. Особі, яка є військовослужбовцем строкової служби, для подання такої заяви надається відпустка на строк, достатній для звернення до органу ведення Реєстру.
     Виборці, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також виборці, виборча адреса яких належить до території, на яку поширюються повноваження відділу ведення державного реєстру виборців Донецької та Луганської областей, що тимчасово не здійснюють ведення Реєстру, можуть звернутися до будь-якого органу ведення Реєстру щодо свого включення до Реєстру.

Заява щодо включення до Державного реєстру виборців

Зміна персональних даних виборця
Виборцям лют. 2020

Зміна персональних даних виборця