Загальна інформація
02 бер, 2020 0 Коментарів 17 Переглядів

Загальна інформація

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради

Центр надання адміністративних послуг – це структурний підрозділ виконавчого комітету Болехівської міської ради,
який функціонує з 30 грудня 2013 року.

Центр розташований в центральній частині міста (140 метрів від громадської зупинки, 2 хв. пішком),
в зручному та доступному для громадян місці, на 1-му поверсі (праве крило) адміністративної будівлі
за адресою: вул. 24 серпня, 11.

Біля будівлі наявне безкоштовне паркування автотранспорту. Для осіб з обмеженими фізичними можливостями приміщення оснащене кнопкою виклику і пандусом. Поруч знаходяться банки, в яких функціонують платіжні термінали самообслуговування та банкомати. При потребі у ЦНАП надаються супутні послуги (копіювання, сканування, друк документів, оплата адміністративних послуг через POS-термінал, Wi-Fi).
  В Центрі надання адміністративних послуг створені умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, скорочення та спрощення процедур отримання ними усіх необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб адміністративних органів.
  Процес отримання адміністративних послуг чітко регламентований Законом України «Про адміністративні послуги», який було ухвалено Верховною Радою України 6 вересня 2012 року з метою створення для громадян найбільш оптимальних умов доступу до адміністративних послуг з максимальною прозорістю та легкістю отримання результату послуги. При цьому необхідний пакет документів здають одній особі (адміністратору) і через встановлений законодавством термін отримують вже оформлений документ.
   З метою створення сприятливих умов для громадян та суб'єктів господарювання, розроблений гнучкий графік роботи Центру. Консультації щодо отримання послуг можна отримати як у телефонному режимі, так і в електронному через електронну адресу ЦНАП.
  Прийом документів здійснюється згідно затвердженого Переліку адміністративних послуг. У ЦНАП м.Болехова надається близько 100 адмінпослуг. На кожну послугу згідно вимог Закону України «Про адміністративні послуги» розроблено інформаційні і технологічні картки.
  В роботі Центру відповідно до затвердженого графіка, приймають участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг, які надають суб’єктам звернень безкоштовну інформацію щодо вимог та порядку реалізації їх прав та законних інтересів, зокрема щодо:
 1) переліку документів, необхідних для отримання певної адміністративної послуги;
 2) вартості (у випадку встановлення плати) чи безоплатності процедури надання адміністративної послуги, документів необхідних для її реалізації;
 3) терміну розгляду звернення;
 4) вичерпного переліку підстав для відмови у задоволені звернення;
 5) переліку суб'єктів надання адміністративних послуг, уповноважених вирішувати питання, що є предметом звернення;
 6) видачу бланків заяв, надання допомоги при їх заповненні;
 7) виконання інших функцій відповідно до законодавства.

Керівник ЦНАП – Гринь Вікторія Миколаївна
Телефон для довідок: +38 (03437) 3-44-85