Ганчар Іван Степанович

Телефон: (03437) 3-43-52
Електронна поштова адреса: mvk@bolekhiv-rada.gov.ua

Графік роботи
Понеділок – четвер з 8.00 год. до 17.15 год.
П’ятниця з 8.00 год. до 16.00 год.
Обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.

Розподіл обов’язків відповідно до розпорядження міського голови від 30 жовтня 2018 року № 204-р
Веде питання організаційної та кадрової політики міської ради, навчання кадрів, кадрового резерву, правового, матеріально-технічного забезпечення міської ради, підготовки і проведення засідань виконавчого комітету Болехівської міської ради, нарад, семінарів, питання  контролю за виконання документів, перевірки і організації виконання розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету, органів влади вищого рівня, розгляду звернень та прийому громадян, нагородної і архівної справи, загального діловодства та діловодства зі зверненнями громадян; лісового господарства, санепідемстанції, ветеринарії, промисловості, охорони праці, роботи щодо запобігання проявам корупції, будівництва, архітектури та містобудування, земельні питання, комунального  майна та приватизації, газифікації населених пунктів.
Керує діяльністю організаційного відділу міськвиконкому, загального відділу міськвиконкому, архівного  відділу, відділу правового забезпечення та  питань комунальної власності міськвиконкому, відділу ведення Державного реєстру виборців, Центру надання адміністративних послуг, відділу державної реєстрації міськвиконкому, відділу містобудування та архітектури і землеустрою міськвиконкому та служби господарського забезпечення міськвиконкому.
Координує діяльність відділу Держгеокадастру  в м. Болехові, управління Держпродспоживслужби в м.Болехові.
Забезпечує взаємодію з апаратом облдержадміністрації, виконавчим апаратом обласної ради, виконкомами сільських рад та відповідає за  використання гербової печатки та кутового штампу виконавчого  комітету  міської ради  і канцелярії; головним управлінням Держгеокадастру в області,  управлінням містобудування та  архітектури облдержадміністрації, Долинським міськрайонним відділом Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України», електро-, водо- та газопостачальними організаціями, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності міської ради.
Очолює  адміністративну комісію міськвиконкому, конкурсну комісію на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.
Проводить особистий прийом громадян.
Виконує доручення міського голови.

Особистий прийом відповідно до розпорядження міського голови від 04 липня 2019 року № 158-р
Графік прийому громадян з особистих питань:
у робочий час – щоп’ятниці з 14.00 год.
в позаробочий час – четверта субота місяця з 9.00 до 14.00 год.

Автобіографія керуючого справами міськвиконкому Ганчара Івана Степановича

Лугова Тетяна Миколаївна

Поштова адреса: 77202, пл. І.Франка,12, м.Болехів, Івано- Франківська область Телефон: (03437) 3-35-52 Електронна поштова адреса: luhova@bolekhiv-rada.gov.ua Графік роботи Понеділок – четвер з 8.00 год. до 17.15 год. П’ятниця з 8.00 год. до 16.00...