Герецький Ігор Гарікович
0 Коментарів 85 Переглядів

Герецький Ігор Гарікович

(cекретар Болехівської міської ради)

Поштова адреса: 77202, пл. І.Франка,12, м.Болехів, Івано-Франківська область
Телефон: (03437) 3-35-54
Електронна поштова адреса: mrt100@bolekhiv-rada.gov.ua

Графік роботи
Понеділок – четвер з 8.00 год. до 17.15 год.
П’ятниця з 8.00 год. до 16.00 год.
Обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.

Розподіл обов’язків відповідно до розпорядження міського голови від 30 жовтня 2018 року № 204-р
Веде питання зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій, житлово-комунального господарства, дорожнього господарства, малого і середнього бізнесу,  соціально-економічного розвитку території,  транспорту, охорони навколишнього природного середовища, сільського господарства, енергозбереження та цивільного захисту населення.
Керує діяльністю відділу житлово-комунального господарства,  будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому, Болехівського  комбінату  комунальних підприємств та обліковця по військовому обліку міськвиконкому.
Забезпечує взаємодію з депутатами міської ради та постійними комісіями міської ради; з управлінням з питань цивільного захисту облдержадміністрації, з управлінням охорони навколишнього природного середовища облдержадміністрації, управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації,
Відповідає за підготовку та висвітлення на офіційних сайтах Болехівської міської ради проектів рішень міської ради,  рішень міської ради   протоколів сесій та постійних депутатських комісій, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та за використання гербової печатки та кутового штампу Болехівської міської ради.
Проводить особистий прийом громадян.
Очолює атестаційну комісію міської ради та призовну комісію.
Виконує доручення міського голови.

Особистий прийом відповідно до розпорядження міського голови від 04 липня 2019 року № 158-р
Графік прийому громадян з особистих питань:
у робочий час - щосереди з 14.00 год.
в позаробочий час  - друга субота місяця з 9.00 до 14.00 год.

Автобіографія секретаря Болехівської міської ради Герецького Ігоря Гаріковича