Як оздоровити дитину у 2020 році?
12 лис, 2019 0 Коментарів 21 Перегляд

Як оздоровити дитину у 2020 році?

Питання організації оздоровлення дітей є невід’ємною складовою державної політики України.

Оздоровлення – це комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров`я дітей, що здійснюється в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчої зміни.

Починаючи із лютого місяця 2018 року організаційний відділ міськвиконкому здійснює розподіл путівок на оздоровлення (21 день) між дітьми пільгових категорій, віком від 8 до 16 років включно, до Державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" (офіційний сайт – https://artek.ua/) та державного підприємства "Український дитячий центр „Молода гвардія” (офіційний сайт – http://moloda-gvardiya.com.ua/uk/).

Також, у літній період, додатково, здійснюється підбір дітей пільгових категорій, віком від 7 до 17 років включно, на оздоровлення до таборів обласного значення відповідно до обласного розподілу путівок.

Саме тому, для своєчасного оздоровлення вашої дитини, яка відноситься до однієї із нижче приведених пільгових категорій, просимо вас звернутися із письмовою заявою до головного спеціаліста з питань фізичної культури, молоді та спорту організаційного відділу міськвиконкому, або подати її у електронному варіанті заповнивши відповідну електронну форму заяви (у даній формі міститься вся необхідна для заповнення інформація).

Діти пільгових категорій, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки та першочергово підлягають оздоровленню: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, бездоглядні та безпритульні діти, діти-інваліди; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортивні команди, а також діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном 3-42-46.

Болехівські борці оздоровилися у дитячому оздоровчому таборі «Мрія», що у місті Бердянськ

З метою здійснення заходів спрямованих на зміцнення здоровֹ’я дітей шляхом організації оздоровлення, організаційним відділом міськвиконкому було здійснено закупівлю путівок до дитячого оздоровчого табору "Мрія", який розташований на березі моря....