Яцинин Іван Васильович

Поштова адреса: 77202, пл. І.Франка,12, м.Болехів, Івано-Франківська область
Телефон: (03437) 3-42-52
Електронна поштова адреса: mvk@bolekhiv-rada.gov.ua

Понеділок – четвер з 8.00 год. до 17.15 год.
П’ятниця з 8.00 год. до 16.00 год.
Обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.

Розподіл обов’язків
Здійснює загальне керівництво діяльністю Болехівської міської ради, координує роботу першого заступника міського голови, заступника міського голови, секретаря міської ради та керуючого справами міськвиконкому.
Вирішує питання взаємодії з Івано-Франківською обласною радою та Івано-Франківською облдержадміністрацією, іншими обласними органами виконавчої влади та господарськими суб'єктами.
Веде питання у галузі фінансів, податкової та контрольно-ревізійної роботи, кадрової політики, у сфері забезпечення законності прав та свобод громадян, міжнародних та зовнішньоекономічних відносин, режимно-секретної роботи,  оборонної та мобілізаційної  роботи.
Координує діяльність  фінансового управління міськвиконкому, відділу бухгалтерського обліку та звітності міськвиконкому, Болехівської станції Долинського відділення поліціїКалуського відділу поліції, підрозділу податкової інспекції, міського відділу ДВС, Болехівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Калуського об’єднаного управління ПФУ Івано-Франківської області, Болехівської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.
Забезпечує взаємодію з міжрайонною прокуратурою, судами, управлінням СБУ, Долинським об’єднаним міським військовим комісаріатом.
Очолює сесію міської ради, виконавчий комітет міської ради, опікунську раду, комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, комісію з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, є начальником цивільної оборони населення.
         Проводить особистий прийом громадян.

Графік прийому громадян з особистих питань – 1, 3, 5 понеділок щомісяця з 14.00 год.

Автобіографія міського голови Яцинина Івана Васильовича