Про територіальний центр
04 гру, 2019 0 Коментарів 3 655 Переглядів

Про територіальний центр

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Болехівської міської ради створено з метою здійснення соціального обслуговування громадян похилого віку, особам з інвалідністю та громадянам, які потрапили у складні життєві обставини та потребують сторонньої допомоги.

Основними завданнями Територіального центру є максимальне виявлення громадян похилого віку, які потребують сторонньої допомоги, забезпечення їх якісним соціальним обслуговуванням, надання необхідної допомоги людям похилого віку в адаптації до сучасних умов життя, створення можливостей для розширення кола спілкування та обміну досвідом, формування активної соціальної позиції в суспільстві.

СТРУКТУРА ВІДДІЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Апарат територіального центру
Директорка — Олександра Торко
Бухгалтерка — Уляна Гошовська

До структури Територіального центру входять три відділення:
  1. Відділення соціальної допомоги вдома
  2. Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги
  3. Відділення денного перебування

Відділення соціальної допомоги вдома. Відділення здійснює надання соціальної послуги догляду вдома за місцем проживання/перебування громадян, які не здатні (частково не здатні) до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності і потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг у домашніх умовах.
Завідувачка відділення: Тетяна Гарасим

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Відділення здійснює надання потребуючим громадянам соціально-економічних послуг у формі натуральної та грошової допомоги, зокрема наявний банк одягу.
Завідувачка відділення: Юлія Михайловська

Відділення денного перебування. Відділення здійснює надання соціальної послуги соціальної адаптації з метою усунення обмежень життєдіяльності, підтримка соціальної незалежності, відновлення знань, умінь та навичок, поведінки в суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб.
 Завідувачка відділення: Ольга Герецька

Територіальний центр надає такі послуги:

— догляд вдома;
— надання натуральної та грошової допомоги;
— соціальна адаптація.

Крім того, Територіальний центр може надавати такі соціальні послуги:

— інформаційні;
— консультування;
— соціально-економічні послуги (у формі надання натуральної чи грошової допомоги);
— представництво інтересів;
— інші соціальні послуги.

КОНТАКТНІ ДАНІ

Адреса: 77202, Івано-Франківська обл., м.Болехів, вул. Д. Галицького, 39