21 кві, 2021 0 Коментарів 4 048 Переглядів

Міжрічанський старостинський округ

Староста: Герило Лілія Михайлівна

Контактна інформація
Адреса для листування: 77210, Україна, Івано-Франківська обл., Калуський район, Болехівська міська рада, с. Міжріччя, вул. С.Стрільців,1
Електронна пошта: herilo75@gmail.com ua
Телефон: 3-13-24

Автобіографія Герило Лілії Михайлівни

Характеристика старостинського округу

Нормативно-правова база
 Рішення міської ради від 26.11.2020 року №15-01/20 "Про початок реорганізації Тисівської сільської ради, Поляницької сільської ради, Козаківської сільської ради, Гузіївської сільської ради та Міжрічанської сільської ради шляхом приєднання до Болехівської міської ради";
 Рішення міської ради від 26.11.2020 року №11-01/20 "Про утворення старостинських округів на території Болехівської міської ради";
 Рішення міської ради від 26.11.2020 року №12-01/20 "Про затвердження старост";
 Рішення міської ради від 22.12.2020 року №07-02/20 "Про затвердження Положення про старосту".

Історична довідка про с.Міжріччя
Вперше згадується село Міжріччя (колишня назва - Чолгани) 15 серпня 1412.
Село знамените своєю дводенною обороною від наступу енкаведистів. За даними облуправління МГБ у 1949 р. у Болехівському районі підпілля ОУН найактивнішим було в селах Міжріччя, Заріччя.
Міжріччя — село Болехівської міськради Івано-Франківської області. Лежить на сході Івано-Франківщини в межах Прикарпаття і в межиріччі річок Свічі та Сукіль, на південному заході за селом розкинувся каскад з рукотворних озер. Село оминає із заходу ще й річечка Гериня, яка бере свої початки в 10 кілометрах вище на передкарпатському гірському пасмі. Село розташоване неподалік від містечка Болехів та межує з селами Львівської області: Лисовичі та Задеревач і Великі Дідушичі та Воля-Задеревацька та селами Івано-Франківщини: Гузіїв і Підбережжя. Проживаючи в рівнинній місцині, більшість мешканців села працюють на своїх селянських господарствах та місцевому рибному господарстві, а також мають можливість працювати на підприємствах міста Болехів.
У селі діють 2 культові споруди: УПЦ-КП Рівноапостольного князя Володимира Великого, УГКЦ Св. Архистратига Михаїла