Можливості, які можуть зацікавити ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин
У добірці — де отримати нові знання і навички, фінансову підтримку для започаткування та розвитку власного бізнесу, куди звернутися по психологічну чи юридичну допомогу та інше. Читайте, користуйтеся і поширюйте.
Український ветеранський фонд запрошує ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування “Разом” від НЕК "Укренерго". Під час навчання, яке триватиме 20 тижнів, відібрані кандидати й кандидатки опанують професію електромонтера / електромонтерки з обслуговування підстанцій. Учасникам навчання гарантують постійне офіційне працевлаштування (за умови успішного проходження програми підготовки), офіційну заробітну плату, додаткові премії та виплати. Збір анкет – до 19 квітня. Детальна інформація та реєстрація – за посиланням:
https://ua.energy/together.html У Державному бюджеті на 2024 рік на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих Захисників і Захисниць закладено майже 5,75 млрд грн.
Це дозволить до кінця цього року виплатити компенсацію на придбання житла понад 2000 особам за трьома програмами Мінветеранів. Фахівці Міністерства розробили детальну інфографіку порядку компенсації на придбання житла, у якій пояснили, хто має право на отримання компенсації, куди звертатися, які документи слід підготувати. Детально:
https://cutt.ly/9w7tD4FW Триває реєстрація кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2025 у Ванкувері-Вістлері. До складу української команди можуть увійти військовослужбовці та ветерани Сил оборони, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій з 2014 року. Реєстрація учасників триватиме до 21 квітня. Детальна інформація –
https://cutt.ly/Lw7tJ2aF.
Ветерани та члени їхніх сімей можуть отримати грант до 400 тисяч гривень на відкриття малого бізнесу. Конкурс проводиться в межах проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей», що реалізується представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Обов’язковою умовою конкурсу є проживання і планування ведення бізнесу у таких регіонах: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава та Суми.
Якщо вам потрібна юридична допомога – зверніться до юристів Українського ветеранського фонду онлайн.
Ми допоможемо розвʼязати ваші юридичні проблеми та захистимо ваші права та інтереси.
Ветерани та члени їхніх сімей можуть подавати заявки на нові грантові програми в межах проєкту єРобота та отримати від 250 тис. грн до 1 млн грн для започаткування або розвитку власного бізнесу. Грантові кошти підприємець може використати, зокрема, на придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренду приміщення та транспортних засобів, оплату послуг з маркетингу та реклами. Заяви подаються через портал Дія. Детально:
https://cutt.ly/Yw7yFkzn Маєте потребу поговорити з психологом – не відкладайте на потім, зателефонуйте на Гарячу лінію кризової підтримки для ветеранів і їхніх родин:
0 800 33 20 29. Лінія доступна щодня та цілодобово.
Фахівці Гарячої лінії – кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід. Проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.
За програмою мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин від Українського ветеранського фонду можна отримати 20 тисяч гривень на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи. Це можуть бути зарядні станції та генератори, компʼютерна техніка та фотоапарати, устаткування для виробництва та багато іншого. Деталі:
https://veteranfund.com.ua/projects/20000-2/
0 Коментарів