Як штучний інтелект може допомогли в проєктній діяльності
Про це говорили на тренінгу "Застосування цифрового сервісу ChatGPT при генеруванні концептів проєктів розвитку громад", який відбувся у Долинській громаді. Захід організував відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради в рамках Програми розвитку міжнародного співробітництва, туризму, інвестиційної та проектної діяльності.
На запрошення колег, участь у навчанні взяли й працівниці відділу з питань економіки, інвестицій та туризму виконавчого комітету Болехівської міської ради.
Тренінг провела Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА, директорка Проєктно-освітнього центру «Агенти змін» Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, PhD(Економіка), доцентка кафедри фінансів.
Вона наголосила на тому, що використання ChatGPT відкриває нові можливості при написанні концептів проєктів, грантових заявок та інших документів. При цьому людський інтелект, знання та компетентності залишаються головним рушієм та інструментом їх успішного генерування та впровадження.
Під час тренінгу були розглянуті такі теми:
- Що таке штучний інтелект та ChatGPT?
- Як програмні документи допомагають формувати концепції проєктів?
- Яка структура концепції проєкту?
- Основи промптингу: як формувати запити до ChatGPT.
- Порівняння генерування концепту проєкту за допомогою ChatGPT та людиною.
- Створення мегапромпту для ChatGPT.
- Як згенерувати концепт за допомогою мегапромпту.
- Корисні ресурси та контактна інформація.
Цікавою складовою заходу був виступ на тему «Психотехніки підвищення стресостійкості» Мирослави Кулеші-Любінець, доцентки кафедри клінічної та реабілітаційної психології, фахівчині Центру «АГЕНТИ ЗМІН» ПНУ.
0 Коментарів