У Болехівській громаді створять простір "Дружній до дитини"
![✍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
![🫂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t68/1/16/1fac2.png)
Створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу у закладах освіти, створення безпечного освітнього середовища є одним із головних пріоритетів держави в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні. Одним з основних завдань...
Свято останнього дзвоника відбулося сьогодні, 13 червня, для учнів Козаківського ліцею імені Катерини Мандрик-Куйбіди. На захід завітали міський голова Болехівської територіальної громади Іван Яцинин, заступник міського голови Ілона Калитин та...
Міністерство освіти і науки України та ІТ-компанія підписали меморандум про співпрацю, який передбачає цифрову трансформацію позашкільної освіти шляхом створення єдиної централізованої бази даних та запровадження електронної освітньої системи....
© 2019 Болехівська міська рада. Designed by Lyminec Studio
0 Коментарів