Запрошуємо на творчий звіт Болехівської мистецької школи, приурочений Дню матері
День матері — це міжнародне свято на честь мами, материнства, материнських зв’язків та впливу матерів у суспільстві.![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Його відзначення в Україні бере початок з далекого 1928-го року з ініціативи Союзу українок Канади. Указом Президента України від 10.05.1999 № 489/99 офіційно встановлено щорічне відзначення Дня матері у другу неділю травня. Цьогоріч ми вшановуємо Матерів 12 травня.![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
У цей день КЗ «Болехівська мистецька школа» проведе творчий звіт, приурочений Дню матері, щоб нагадати про роль Мами в житті кожної людини, створити хороший привід обійняти своїх матусь і подякувати їм за все.
Запрошуємо на свято «Слово і пісня, матусю, Тобі»! ![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Початок о 15.00 год.![🕒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f552.png)
![🕒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f552.png)
Народний дім м.Болехова.
0 Коментарів