«Фінансовий сенсей». На Дія.Цифрова освіта з’явився освітній серіал про фінанси для молоді
27 кві, 2021 0 Коментарів 127 Переглядів

«Фінансовий сенсей». На Дія.Цифрова освіта з’явився освітній серіал про фінанси для молоді

Вміння управляти особистими фінансами — запорука фінансової свободи та незалежності молодої людини. У новому освітньому серіалі на Дія.Цифрова освіта блогер разом зі слухачами експериментує, ділиться досвідом і дізнається нове про фінанси.
Міністерство цифрової трансформації України в партнерстві з Національним банком України та банком ПУМБ запустили освітній серіал «Фінансовий сенсей».
Безкоштовно подивитися освітній серіал можна на порталі Дія.Цифрова освіта.
Це 8 серій тривалістю 5-10 хвилин. Участь в освітньому серіалі взяв актор Дмитро Музика.
Фінансовий сенсей розглядає реальні важливі життєві ситуації: як планувати бюджет та заощаджувати, відкласти кошти та накопичити на омріяну річ, як користуватись кредитним лімітом і не сплачувати відсотки, як вберегти свої кошти від кібершахраїв і управляти своїми грошима онлайн у будь-якому куточку світу та ще багато цікавих банківських інсайтів.
Під час презентації освітнього серіалу заступник Міністра цифрової трансформації України Валерія Іонан наголосила, що на порталі Дія.Цифрова освіта вже є декілька освітніх серіалів, присвячених темі фінансової грамотності.
«Особливість нового освітнього серіалу про фінанси — це молодіжний формат, де комбінуються навчання та розваги, а корисна інформація та поради «запаковані» в привабливу обгортку для молодої аудиторії», — заявила Валерія Іонан.
Заступник Голови Національного банку України Олексій Шабан зауважив, що для Національного банку важливим є фокус на покращенні рівня фінансової грамотності молоді. Адже рівень фінансової грамотності в Україні – найнижчий серед країн Європи, а найменш обізнаною у фінансах є молодь у віці від 18 до 24 років.
«Новий серіал покликаний допомогти молодим людям розібратись, як правильно управляти своїми фінансами, як захиститись від платіжного шахрайства, ефективно користуватись та заробляти на банківських продуктах», — підкреслив Олексій Шабан та додав, що паралельно ведеться робота над впровадженням курсу фінансової грамотності в школах, а також над створенням Стратегії фінансової грамотності до 2025 року, яку НБУ розробляє спільно з іншими державними органами, зокрема з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти та науки.

Мінцифри з ЮНІСЕФ в Україні підготували освітній серіал про інфодемію
Інші новини лют. 2021

Мінцифри з ЮНІСЕФ в Україні підготували освітній серіал про інфодемію

У День безпечного Інтернету, 9 лютого 2021 року, Міністерство цифрової трансформації спільно з ЮНІСЕФ в Україні анонсують новий освітній серіал про інфодемію. Кількість фейків про COVID-19 доводить, якою у буквальному сенсі небезпечною для життя...

Мінцифри опублікувало серіал про блокчейн, біткоїн та криптовалюти за участі Андрія Оністрата
Інші новини лют. 2021

Мінцифри опублікувало серіал про блокчейн, біткоїн та криптовалюти за участі Андрія Оністрата

Відтепер безкоштовно переглянути освітній серіал «Все про блокчейн, біткоїн та криптовалюти» можна не тільки на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта, але й у відкритому доступі на YouTube-каналі Дія.Цифрова освіта. Це 8 серій тривалістю 6-12 хвилин....

Освітній серіал від Мінцифри вчить, як мінімізувати ризики втрати приватної інформації та попередити кібератаку
Інші новини травень. 2020

Освітній серіал від Мінцифри вчить, як мінімізувати ризики втрати приватної інформації та

Вчора Міністерство цифрової трансформації разом із Національним координаційним центром кібербезпеки при РНБО, компанією з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанією Moneyveo презентували новий освітній серіал «Кіберняні». Освітній серіал...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація