7 червня – Всесвітній день безпеки харчових продуктів
07 чер, 2021 0 Коментарів 73 Перегляди

7 червня – Всесвітній день безпеки харчових продуктів

Щороку 7 червня відзначається Всесвітній день безпеки харчових продуктів. Європейський Союз визначив безпечність харчових продуктів одним з головних пріоритетів своєї політики.
Небезпечні продукти харчування, що містять хвороботворні бактерії, віруси, паразити або шкідливі хімічні речовини, є причиною більш 200 різноманітних хвороб – від діареї і до онкологічних захворювань, повідомляють у Центрі громадського здоров’я.

За оцінкою ВООЗ, 600 мільйонів людей, майже кожна десята людина в світі,  стали жертвами вживання неякісних харчових продуктів.  420 000 людей щорічно помирають з причини вживання небезпечних харчових продуктів.
40% хворобах харчового походження приходиться на дітей віком до п’яти років – в середньому налічується 125 000 випадків смерті.
Діарейні хвороби є найбільш поширеними захворюваннями, що розвиваються в результаті вживання неякісних харчових продуктів – щорічно 550 мільйонів людей захворюють та 230 000 вмирають з причини небезпечного харчування.
Безпека харчових продуктів — це поняття, що включає в себе обробку, підготовку та зберігання харчових продуктів таким чином, щоб запобігти хворобам харчового походження. Мається на увазі, що виробники та реалізатори продуктів харчування повинні дотримуватись низки процедур, щоб уникнути потенційно серйозних небезпек для здоров’я.
Як відзначає ВООЗ, достатня кількість безпечного та збалансованого харчування є важливим фактором для підтримки життя та укріплення здоров’я.
Питання безпеки харчових продуктів, харчування та продовольчої безпеки нерозривно пов’язані. Небезпечні продукти харчування породжують порочне коло хвороб і недостатності харчування, що особливо зачіпає новонароджених та немовлят, осіб похилого віку та хворих.
Сьогодні ланцюг поставок продуктів харчування носять міжнародний характер. Ефективна співпраця між урядами країн, виробниками і споживачами продуктів харчування сприяє забезпеченню безпеки харчових продуктів.
Україна, в тому числі на законодавчому рівні, намагається вирішувати питання харчової безпеки. Але це питання не лише держави, але ще й особисто кожного з нас. Відповідальність в питанні збору продуктів та складання власного раціону є запорукою збереження здоров’я та профілактики цілого спектру захворювань, пов’язаних з способом харчування.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ
Інші новини травень. 2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ

Щорічно 31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну, який був проголошений в 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я на 42 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Мета цього Дня – сприяти зниженню поширення тютюнової...

83 відсотки споживчого ринку області заповнено продукцією українських виробників харчових продуктів
Інші новини жов. 2020

83 відсотки споживчого ринку області заповнено продукцією українських виробників харчових продуктів

Щорічно у третю неділю жовтня в Україні відзначається День працівників харчової промисловості, встановлений Указом Президента України №714/95 від 8 серпня 1995 року. Відтак варто зазначити, що виробництво харчових продуктів і напоїв – одна з...

29 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань
Інші новини лют. 2020

29 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань

Якщо зібрати всіх людей з рідкісними захворюваннями в одній країні, вона стала б третьою за чисельністю населення країною на нашій планеті. У світі налічується понад 7000 різних видів рідкісних захворювань і розладів. Приміром, 30 мільйонів...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація