Захист учасників освітнього процесу завжди в центрі уваги МОН
04 гру, 2020 0 Коментарів 429 Переглядів

Захист учасників освітнього процесу завжди в центрі уваги МОН

Захист учасників освітнього процесу завжди в центрі уваги Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти і всіх структурних підрозділів сфери Міністерства. На цьому наголосив очільник МОН Сергій Шкарлет під час прес-брифінгу в онлайн-форматі сьогодні, 3 грудня.
«МОН було підписано Меморандум про співробітництво з п’ятьма провідними страховими компаніями України. Згідно з документом учасникам освітнього процесу надаються пільгові умови страхування від коронавірусної інфекції. Окрім цього, Міністерством розроблено законопроект про додаткові гарантії педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів освіти, пов'язані з поширенням гострої респіраторної хвороби (COVID-19). І сьогодні в Офісі Президента цей проект доопрацьовується та буде поданий до Парламенту як пріоритетний від Президента України», – повідомив Сергій Шкарлет.
Також він нагадав, що за ініціативи МОН Уряд виділив майже 540 млн грн для шкіл на закупівлю дезінфекторів для рук і поверхонь. Рішення допомагає підтримувати безпечні умови для навчання під час карантину та проводити санітарні й дезінфекційні заходи задля запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
Окрім цього, за словами Сергія Шкарлета, Уряд надав можливість місцевим радам використовувати залишки коштів освітньої субвенції попередніх років саме на закупівлю засобів захисту індивідуального захисту та дезінфекторів.
«У проекті Держбюджету наступного року закладено 1 млрд гривень на боротьбу з гострою респіраторною хворобою (COVID-19) у частині організації захисту педагогічних та науково-педагогічних працівників», – зазначив очільник МОН.
Сергій Шкарлет розповів, що сьогодні в усій країні встановлено «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки. Дитячі садочки та 1-4 класи закладів загальної середньої освіти працюють у звичайному режимі, з дотриманням усіх норм карантинних обмежень. Заборонено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти, якщо більш ніж 50% учнів та персоналу закладу освіти перебувають на самоізоляції через контакт з особою, в якої підтвердили COVID-19. Закладам професійноїфахової передвищої та вищої освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною або дистанційною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні профтехів чи студенти вишів можуть групами не більш ніж 20 осіб.
Нагадаємо, Google Україна за активної підтримки МОН організувало безоплатне навчання для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за курсом «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії».

Для шкіл області закуплять засоби захисту

У рамках боротьби з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) Уряд здійснює ряд протиепідемічних заходів для ефективного функціонування закладів та установ освіти. Зокрема, затверджено постанову Кабінету міністрів України від 21 жовтня 2020 року...

МОН: Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу

МОН повідомляє про те, що громадяни України можуть звертатися зі скаргами щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу до Державної служби якості освіти. Телефони “гарячої лінії” Служби для звернення громадян: з питань загальної середньої та...

Упродовж 2021 року зарплати освітян збільшаться майже на 30%, – Сергій Шкарлет

Упродовж 2021 року зарплати освітян порівняно із серпнем 2020 року збільшаться майже на 30%. Відповідні кошти вже закладені до проєкту Державного бюджету України на 2021 рік. Про це повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет під...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація