Сьогодні в ЗДО "Веселка" відбулася цікава та повчальна вистава для дітей "Пригоди баранчика Шона"! Програма була насичена яскравими кольорами, веселою музикою за участі талановитих акторів. Дітей задіяли в музичних рухах, у бесіді, в збагаченні знань про правила поведінки з медикаментами та...
Вступна кампанія — етап, у якому завжди виникає чимало питань. Щоб зробити процес вступу простішим та зрозумілішим для вступників і батьків, ми запустили: Гарячу лінію МОН: 0 (800) 50-45-70 Графік: пн–чт 09:00–17:00, пт 09:00–16:45 Чат-бот на сайті МОН (мова чат-бота відображатиметься саме мовою...
Міністерство освіти і науки України інформує про оновлення Порядку прийому на навчання для здобуття ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії / доктора мистецтва у 2024 році. Зміни повʼязано із наявною воєнно-політичною ситуацією в країні. Також вони враховують основні аспекти щодо іспитів,...
Сьогодні, 31 травня, у всіх закладах загальної середньої освіти громади відбулися урочисті святкові лінійки з нагоди останнього шкільного дзвоника. Для ліцеїстів останній дзвінок сповістив про веселу пору канікул та літнього відпочинку, сповненого яскравих вражень. А випускники цього дня назавжди...
Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, безтурботний період раннього дитинства. Чотири роки тому садочок «Зірочка» відкрив двері для своїх...
17 травня 2024 року до Козаківського ліцею імені Катерини Мандрик-Куйбіди завітали гості задля важливої події - відкриття класу безпеки. Цю радість з педагогічним колективом та учнями ліцею розділили начальник управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради Богдан Мельник, головний...
Болехівська громада зробила важливий крок у напрямку покращення умов для розвитку дітей у громаді. Міський голова Іван Яцинин підписав договір про співпрацю та благодійну допомогу з Благодійним Фондом "Рокада". Цей крок став початком створення простору "Дружній до дитини" у Народному домі м....
Великдень в українців завжди асоціюється з писанкою, яка й око радує, і нечисту силу відганяє. І це зрозуміло. Розписане по-мистецьки яйце створює особливий, святковий настрій. Не випадково все найкраще в Україні завжди порівнюється з писанкою. У народі про гарну дівчину часто кажуть: «Така гарна,...
Увесь колектив ЗДО "ВЕСЕЛКА" вкотре долучився до весняної толоки та підготовки до Великодніх свят!!! Разом прибрали територію закладу, побілили дерева, впорядкували клумби, посадили ще нові саджанці, за які вдячні батькам вихованців. Варто зауважити, що попередні насадження прийнялися всі без...
Однією із стародавніх українських традицій є виготовлення писанок.🥚Писанкарство сьогодні - це культурна спадщина українського народу, багата на креативізм та творчий розвиток, але потрібно пам'ятати, що якщо є бажання, то кожен охочий може оволодіти ним. Тож вчора у садочку "Зірочка" відбувся...
© 2019 Болехівська міська рада. Designed by Lyminec Studio