Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра»
12 лис, 2020 0 Коментарів 575 Переглядів

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра»

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною - організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»:
  • Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна, 10;
  • Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні; +38 (099) 2000 103 офіс БФ «Я майбутнє України»; 050 243 69 71 керівник Марта Левченко;
  • Електронна адреса:cityofgoodness@gmail.com;
  • Офіційний сайт:https://misto-dobra.com.ua.
Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.
У приміщення Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.
Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.
Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.
Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.
Протягом реабілітації родини, працівники Кризового центру тримають зворотній зв’язок із установою, яка скерувала родину та інформують про проведену роботу з родиною, надання відповідних послуг.
Для зарахування до Кризового центру необхідні:
  • попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті;
  • флюрографія;
  • аналіз на Torch-інфекції.

Потрапити в рабство набагато простіше, ніж здається.

Торгівля людьми у сучасному світі є одним із найбрутальніших масових порушень прав і свобод людини. Суспільна загроза торгівлі людьми, як надзвичайно небезпечного злочину, полягає в посяганні на невід’ємні права людини – право на повагу, на свободу...

Розпочала роботу інформаційна платформа «Допомога поруч»

Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проєкт, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину. На виконання постанови Кабінету міністрів України від 08.04.2020 «Про розвиток...

У 2020 році в Україні запрацює кол-центр для постраждалих від торгівлі людьми та домашнього

У 2020 році в Україні запрацює гаряча лінія для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства. Прийом звернень громадян...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація