Порядок розслідування нещасних випадків хочуть доповнити новим розділом.
23 травень, 2022 0 Коментарів 509 Переглядів

Порядок розслідування нещасних випадків хочуть доповнити новим розділом.

Державною службою України з питань праці розроблено та надіслано на погодження до Міністерства економіки України проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання розслідування нещасних випадків в умовах воєнного (надзвичайного) стану». 
     Проєктом акта передбачено удосконалення процедури проведення розслідування нещасних випадків на виробництві, що сталися з працівниками під час виконання трудових обов’язків внаслідок воєнних (бойових) дій, зокрема, бомбардувань, ракетних та артилерійських обстрілів, мінувань територій та приміщень, здійснення масових терористичних актів, що супроводжується загибеллю людей чи руйнувань особливо важливих об’єктів життєзабезпечення тощо.
У зв’язку з цим, чинний Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337, доповнено новим розділом «Процедура розслідування нещасних випадків в умовах дії режиму воєнного (надзвичайного) стану». 
Також удосконалено структуру акта за формою Н-1, зменшено кількісний склад комісії із спеціального розслідування нещасних випадків та її обов’язки, а також спрощено процес оформлення документів за результатами її роботи.
      Крім того, запроваджено можливість дистанційного засідання комісії з розслідування нещасного випадку з використанням засобів конференц-зв’язку, а також підписання протоколів та актів членами комісії і затвердження їх керівником органу, що утворив спеціальну комісію, шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису.

Держпраці розширює пілотний проєкт: тепер консультаційний супровід зможуть отримати всі роботодавці

Держпраці прийняла рішення про розширення сфери надання консультаційної підтримки на всіх суб’єктів господарювання, що продовжують свою діяльність в умовах війни З початку бойових дій на території України Держпраці докорінно змінила підходи до...

Легальне використання праці найманих працівників

Офіційне працевлаштування – обов’язок роботодавця! Відповідно до ч. 1, 2 статті 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Держава...

До уваги отримувачів компенсаційних виплат на догляд за особою з інвалідністю I групи, а також за

До Міністерства соціальної політики надходять звернення з питання визначення сукупного доходу для призначення субсидії та інших соціальних виплат від громадян, які до березня 2019 року оформили отримання щомісячної компенсаційної виплати за догляд...

0 Коментарів

Авторизація