Введення додаткових доз вакцини є безпечним для здоров'я
05 травень, 2022 0 Коментарів 388 Переглядів

Введення додаткових доз вакцини є безпечним для здоров'я

Це підтверджено результатами досліджень та рекомендовано авторитетними міжнародними організаціями, такими як World Health Organization (WHO) та Європейський центр з профілактики та контролю захворюваності.
У ситуації, коли інформація про проведені щеплення конкретної особи недоступна  і немає можливості її отримати або ж відновити, доцільно зробити повторний курс щеплень.
Як повідомляють Ірина Волошина, доктор медичних наук, професорка кафедри сімейної медицини, та Федір Лапій, лікар-інфекціоніст, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, у мирних умовах рівень введення додаткових доз вакцин сягає 10% серед загального населення.
В умовах посиленої міграції населення цей показник може зростати. Найчастіше повторно проводять щеплення від COVID-19, кору, правця, гемофільної інфекції, вітряної віспи.
Повторний курс вакцинації має проводитись у тих же дозах, що й при стандартній схемі введення, з дотриманням мінімальних інтервалів з урахуванням віку пацієнта. Рекомендації з вакцинації дітей та дорослих із порушеним календарем щеплень схвалені наказом #МОЗ.
Пам'ятайте, що вакцини, які використовуються в Україні, країнах ЄС, США і Канаді, є перевіреними та безпечними. Немає підвищеного ризику побічних ефектів у здорової дитини.

Хто може отримати додаткову дозу вакцини проти COVID-19

Люди з ВІЛ-інфекцією, деякими формами онкології, після трансплантації органів, особи, які проходять імуносупресивну або імуномодулюючу терапію, та люди з рядом інших імунодефіцитних станів, відтепер можуть отримати додаткову дозу вакцини проти...

Рутинна вакцинація – це важливо!

Вакцини вже більш як 200 років допомагають нам не лише захистити своє здоров’я, а й спокійно жити. Як показав 2020 рік, пандемія руйнує звичний спосіб життя. Ми хочемо нагадати про важливість рутинної вакцинації. Адже зниження кількості...

5 міфів про рутинну вакцинацію

Міф 1. Краще перехворіти і виробити природний імунітет Насправді: Якщо хворіти, імунітет, безумовно, сформується. Але він може коштувати дуже дорого через високий ризик виникнення ускладнень: параліча — від поліомієліту, ураження серця — від...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація