Шановні підприємці  громади!
03 бер, 2022 0 Коментарів 549 Переглядів

Шановні підприємці громади!

Звертаюся з переконливим проханням до усіх власників торгівельних мереж, які здійснюють торгівлю продуктами харчування, усіх власників аптек, автозаправних станцій тощо не здійснювати спекулятивного підняття цін на продукти харчування, лікарські засоби та паливо!
Всі зараз об’єднані спільною ідеєю перемоги над ворогом. Багато громадян надають безкоштовно все необхідне для забезпечення військових, громадських формувань. Тому в цей час недоречно піднімати ціни і використовувати скрутну ситуацію.
З повагою, міський голова
Іван Яцинин

Шановні мешканці Болехівщини!

20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, їх відвагу, силу духу і стійкість у боротьбі за наше європейське майбутнє. Минуло вже сім років від того, як у Києві відбулися події, які навіки закарбувалися в трагічній, але героїчній історії нашої...