26 та 27 травня – скорботні дні у Болехівській громаді
26 травень, 2024 0 Коментарів 43 Перегляди

26 та 27 травня – скорботні дні у Болехівській громаді

Минув лише тиждень, як Болехівщина попрощалася із двома молодими захисниками. І ось знову сумна звістка, що ми втратили ще на одного відважного воїна із Болехова, який раптово помер через хворобу.

З метою вшанування пам’яті військовослужбовця Вінчерського Богдана Ярославовича розпорядженням міського голови у громаді оголошуються 26 та 27 травня Дні жалоби. 

Скасовуються всі заходи та забороняється звучання розважальної музики у закладах торгівлі і ресторанного господарства, в громадському транспорті.

У ці дні слід приспустити Державний Прапор України з траурними стрічками на адмінбудівлях, будівлях підприємств, установ, організацій.
Підприємствам, установам, організаціям територіальної громади незалежно від форм власності рекомендовано обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

У Болехівській громаді продовжено Дні жалоби до 6 жовтня 2023 року

З метою вшанування пам`яті загиблого під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України військовослужбовця, жителя міста Болехова Яцяха (Корпана) Степана...

У Болехівській територіальній громаді дні жалоби!

У скорботі перебуває наша громада. Відстоюючи незалежність та територіальну цілісність своєї країни, у бою з окупантом загинув житель м. Болехова Микола Дмитрович Бомко. У зв’язку із загибеллю під час виконання бойового завдання із захисту...

І знову Болехівщина в жалобі…

Ще одне молоде життя обірвалось. Йому б ще жити та жити, та не так розпорядилася доля. Сьогодні ми сумуємо з приводу смерті молодого воїна Кваснишина Андрія Володимировича. Йому було тільки 26. У зв’язку з гіркою звісткою з фронту, розпорядженням...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація