З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме конкурс наукових зображень 2020, приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада.
Конкурс має на меті популяризувати наукові знання через наповнення найбільшої онлайн-енциклопедії Вікіпедії зображеннями, що ілюструють наукові процеси, явища та об’єкти.
Ми прагнемо, аби фотографії, що документують світ науки, знайшли своє місце у статтях Вікіпедії, спонукали започатковувати нові й покращувати вже існуючі статті та розкривали читачам цікавий світ науки. Важливим є й знайомство самих науковців з механізмами роботи Вікіпедії та її спільнотою через нескладне завантаження медіафайлів на Вікісховище.
Це можуть бути зображення, що показують об’єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи їх дослідницьке обладнання у п’яти номінаціях: «Мікроскопія», «Нефотографічні зображення» (у тому числі відео), «Люди в науці», «Загальна категорія», «Живі організми».
Фотографії учасників конкурсу мають бути зроблені ними особисто у будь-який період часу. Подати можна необмежену кількість фото.
Допускаються зображення та ілюстрації зроблені комп’ютером або за допомогою комп’ютерної техніки. Кожна фотографія мусить містити опис принаймні англійською та українською мовами. Зображення повинні бути завантажені під ліцензією CC BY-SA.
Подані роботи оцінюватиме кваліфіковане журі, до складу якого входять спеціалісти із різних галузей знань. У кожній номінації буде обрано три переможці. Автори найкращих фото отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазинів.
Детально ознайомитись з переліком умов конкурсу можна за посиланням.
Приурочений конкурс Міжнародному дню волонтера. Для участі у конкурсі до 15 листопада 2020 року необхідно заповнити онлайн-форму: http://bit.do/fKn5k З Положенням про Конкурс можна ознайомитися за посиланням: http://bit.do/fKn5r Конкурс провадиться...
З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні подарунки, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися...
Вчені з університету Мічігану США з’ясували, що більшість тварин вдається до самолікування. Горобці, наприклад, приносять в своє гніздо недопалки, щоб захиститися від кліщів, метелики Монархи відкладають яйця на молочай, що захищає яйця від...
0 Коментарів