У кожній об’єднаній територіальній громаді має працювати поліцейський офіцер
15 вер, 2021 0 Коментарів 140 Переглядів

У кожній об’єднаній територіальній громаді має працювати поліцейський офіцер

Наша мета – до кінця наступного року поліцейських офіцерів громади має бути дві тисячі осіб. Про це Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив сьогодні, 14 вересня, під час передачі 86 автомобілів для правоохоронців, які працюватимуть у новосформованих об’єднаних територіальних громадах.
«Поліцейські, які працюють на місцях, можуть повернути простому громадянину в селі, селищі, місті відчуття безпеки. Цей проект має жити. Дякую міжнародним партнерам за передачу авто та представникам місцевих громад, які дбають про своїх жителів», - зазначив Міністр внутрішніх справ.
Денис Монастирський повідомив, що проект «Поліцейський офіцер громади» є одним з найбільш успішних, а довіра громадян до ПОГів є найбільшою серед усіх представників поліцейської професії.
Голова Нацполіції Ігор Клименко повідомив, що нині службу несе 632 офіцери громади.
«Наразі ми обслуговуємо шість мільйонів громадян, які проживають у більш ніж чотирьох тисячах населених пунктах, а всього в Україні їх майже 30 тисяч. Основна наша мета – це вчасне реагування на виклики та повідомлення, а це можливо, коли у поліцейського є автомобіль. Усі машини добре обладнані, від аптечки до бензопили, адже ніхто не знає, яку допомогу потрібно буде надати», – сказав Ігор Клименко.
Він додав, що кожен поліцейський, який невдовзі приїде в громаду, має бути забезпечений робочим місцем, автомобілем і житлом.
«Поліцейський живе і працює в громаді, тому дуже важливою є співпраця місцевих органів влади, громад і поліції. Я закликаю усіх керівників, які тут присутні та які лише планують підписати договори з Нацполіцією, працювати єдиною командою», - зауважив глава поліції.
Ігор Клименко також повідомив про започаткування нового етапу - у кожній школі має відчуватись присутність поліцейського.
«Офіцери громади разом з ювенальними поліцейськими будуть присутні в школі. Вони мають знати, скільки дітей проживають на території ОТГ, скільки навчальних закладів, і мати повний контакт з педагогічним складом», - сказав він.
За словами заступника глави Нацполіції Олександра Фацевича, сьогодні навчання проходять ще 130 правоохоронців, які невдовзі відправляться працювати в об’єднані територіальні громади.
«Важливим залишається питання взаємодії, багато громад пішли нам назустріч і закупили автомобілі для поліцейських, які працюватимуть на місцях. Крім того, за рахунок місцевих бюджетів буде здійснюватися обслуговування техніки», - сказав Олександр Фацевич.
Своєю чергою керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Сара Лангенкамп подякувала керівництву МВС, Національної поліції та головам ОТГ за співпрацю та розвиток проекту.
Ключі від службових авто марки Renault Duster та помпові рушниці отримали поліцейські та керівники об’єднаних територіальних громад з дев’яти областей, а саме Київської, Вінницької, Закарпатської, Полтавської, Житомирської, Луганської, Донецької, Одеської та Дніпропетровської.
Довідково
Поліцейський офіцер громади (ПОГ) — це офіцер Національної поліції України, який живе та працює у певній територіальній громаді (ТГ). Його головні завдання — забезпечувати порядок, запобігати правопорушенням і злочинам у межах своєї територіальної громади.


Прем’єр-міністр: Обрані міські голови та депутати взяли на себе відповідальність за організацію ефективного життєвого простору для людей
Інші новини жов. 2020

Прем’єр-міністр: Обрані міські голови та депутати взяли на себе відповідальність за організацію

Вперше в історії незалежної України громади на місцях самі розпоряджатимуться землею та коштами й вирішуватимуть, куди їх витрачати. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 28 жовтня За словами очільника...

Поліція у співпраці із лікарями встановлює коло осіб, з якими контактували хворі на коронавірус
Інші новини бер. 2020

Поліція у співпраці із лікарями встановлює коло осіб, з якими контактували хворі на коронавірус

Про це йшлося на міжвідомчій відеоселекторій нараді за участю заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, заступника міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, керівництва Нацполіції і Державної прикордонної служби, керівників ГУНП в...

Завдання поліції – створення безпечного простору для прикарпатців
Інші новини лют. 2020

Завдання поліції – створення безпечного простору для прикарпатців

У 2019 році Національною поліцією впроваджено пілотний проект «Поліцейський офіцер громади», метою якого є поглиблення співпраці поліції з місцевими громадами. В цьому році проект розпочне діяти і в Івано-Франківській області. «Це поліцейський,...

0 Коментарів

Авторизація