Фахівці з рекрутингу служби зайнятості до ваших послуг!
30 вер, 2020 0 Коментарів 16 Переглядів

Фахівці з рекрутингу служби зайнятості до ваших послуг!

Що робити роботодавцеві, аби максимально оперативно знайти потрібного працівника? Правильно, звернутися до рекрутера служби зайнятості!
Такі фахівці працюють у кожній філії/центрі зайнятості. Вони знайдуть претендента на робоче місце не лише серед зареєстрованих безробітних, а й серед іншого незайнятого населення.
Перед фахівцями державної служби зайнятості завжди актуальним є питання – яким чином найбільш ефективно задовольнити сподівання та потреби тих, хто звертається за допомогою.
Послуги з рекрутингу є корисними роботодавцю, тому що він не витрачає час на пошук та підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб, адже попередня співбесіда за його вимогами проводиться рекрутерами служби зайнятості; заощаджує власні кошти, адже послуга безкоштовна; роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, він має можливість розміщувати свої вакансії на ресурсах служби зайнятості.
За вашим бажанням служба зайнятості організує онлайн-співбесіду з потенційними кандидатами на посаду або міні-ярмарках.
До того ж фахівці служби зайнятості постійно формують базу клієнтів - шукачів роботи, і як тільки з’являється бажана вакансія, обов’язково повідомляють про неї претендента.
Робота рекрутера полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку, теж користуються інформацією фахівців з рекрутингу, охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються.
Якщо ви шукаєте працівників, чекаємо вас у будь-якій філії/центрі зайнятості Івано-Франківщини.
Відділ інформаційної роботи 
Івано-Франківського обласного
 центру зайнятості
вул. Деповська, 89 а
м.Івано-Франківськ, 
76002
(0342) 755614
(097) 7030730

Послуги служби зайнятості протягом січня-серпня 2020 року отримували майже 29 тис. безробітних

Протягом восьми місяців 2020 року статус безробітного мали 28,7 тис. осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 26,4 тис. осіб. Служба зайнятості готова допомогти роботодавцям у вирішенні кадрових потреб та укомплектувати вакансії за такими...

Зупинилося стрімке зростання кількості зареєстрованих безробітних

«Спалах епідемії коронавірусу позначився на економіці області. На даний час роботодавці поступово відновлюють та розширюють свій бізнес. Як наслідок – зросла кількість поданих до служби зайнятості вакансій та зупинилося стрімке зростання кількості...

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості у 2019 році, становила 47,7 тисячі

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості у 2019 році, становила 47,7 тисячі.В базі даних обласної служби зайнятості у 2019 році налічувалось 52,9 тис. вакансій, на які за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 47,7 тисяч...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація