Працівники Болехівського комбінату комунальних підприємств коронують дерева на центральній площі міста
03 бер, 2020 0 Коментарів 1 107 Переглядів

Працівники Болехівського комбінату комунальних підприємств коронують дерева на центральній площі міста

Болехівчани та гості міста вже мали змогу помітити зміну вигляду площі Івана Франка: замість аварійно небезпечного нагромадження гілок милують око охайно короновані дерева.
Керівник комунального підприємства Геннадій Микитин розповів, що коронування дерев проводиться, щоб зберегти їх, продовжити їхній вік, здоров’я і естетичний вигляд. А ще – забрати сухі і травмовані гілки, які можуть впасти під час злив і вітру. Таке обрізання дерев стимулює утворення молодих пагонів, підвищує життєздатність послаблених і старих дерев. 
За словами керівника комунального підприємства, усі роботи проводять за кошти комбінату. Посильну допомогу в організації коронування зелених насаджень надає депутат міської ради Микола Кушина. 
Прискорила роботу комунальників і нова техніка – щепоріз для подрібнення відходів деревини. Його придбали за кошти, які підприємство отримало за рахунок провадження господарської діяльності. 
Щепоріз працівники комбінату розміщують поблизу трактора, гілля зручно подрібнюється на щепу на місці проведення робіт. Це значно спрощує подальше транспортування відходів деревини. Утворену щепу зберігатимуть на території комунального підприємства та в подальшому використовуватимуть для мульчування дерев і квітників.  

З 1 січня 2020 року діятимуть нові тарифи на житлово-комунальні послуги

Відповідне рішення № 96 ухвалили члени виконавчого комітету на останньому засіданні, яке відбулося 28 листопада 2019 року. Нові тарифи на послуги, які надає Болехівський комбінат комунальних підприємств, діятимуть з 1 січня 2020 року в таких...

У Болехові встановили новорічну ялинку

Вчора у центрі Болехова на площі Івана Франка працівники комбінату комунальних підприємств міста встановили ялинку, яка буде окрасою нашого міста впродовж новорічних та різдвяних свят. Ялинку привезли з Козаківського лісництва. Її для міста...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація