Лугова Тетяна Миколаївна
0 Коментарів 45 Переглядів

Лугова Тетяна Миколаївна

(заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів)

Поштова адреса: 77202, пл. І.Франка,12, м.Болехів, Івано- Франківська область
Телефон: (03437) 3-35-52
Електронна поштова адреса: luhova@bolekhiv-rada.gov.ua

Графік роботи
Понеділок – четвер з 8.00 год. до 17.15 год.
П’ятниця з 8.00 год. до 16.00 год.
Обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.

Розподіл обов’язків відповідно до розпорядження міського голови від 30 жовтня 2018 року № 204-р
Веде питання в галузі освіти і науки, культури, сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту, служби у справах дітей, внутрішньої політики та зв'язку з політичними партіями та громадськими організаціями, преси та інформації, соціального захисту населення, національностей, міграції та релігії, гендерної політики, охорони здоров’я.
Керує діяльністю управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому, територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) м.Болехова, центру первинної  медичної допомоги Болехівської міської ради, управління освіти міськвиконкому, відділу культури міськвиконкому, Болехівської ЦМЛ, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей.
Забезпечує взаємодію з управлінням інформаційної діяльності  облдержадміністрації, управлінням культури, національностей та  релігій облдержадміністрації, місцевою пресою, політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями.
Очолює тендерний комітет, комісію з питань надання житлових субсидій,   комісію з питань поновлення прав реабілітованих, комісію з встановлення статусу ветерана-учасника ОУН-УПА та спостережну комісію.
Проводить особистий прийом громадян.
Виконує  доручення міського голови.

Особистий прийом відповідно до розпорядження міського голови від 04 липня 2019 року № 158-р
Графік прийому громадян з особистих питань:
у робочий час - щочетверга з 14.00 год.
в позаробочий час  - третя субота місяця з 9.00 до 14.00 год.

Автобіографія заступниці міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Ганчар Іван Степанович

Поштова адреса: 77202, пл. І.Франка,12, м.Болехів, Івано-Франківська область Телефон: (03437) 3-43-52 Електронна поштова адреса: mvk@bolekhiv-rada.gov.ua Графік роботи Понеділок – четвер з 8.00 год. до 17.15 год. П’ятниця з 8.00 год. до 16.00 год....