Болехів продовжує співпрацю з бельгійським Ессеном
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![❤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
У рамках співпраці між Калуським районом та Опольським повітом Республіки Польща вчора, 14 вересня, на Болехівщину завітала польська делегація, яку очолив староста Опольського повіту Генрік Ляква. У складі делегації були бурмістер гміни Прушков...
У п’ятницю, 27 травня 2022 року, міський голова Іван Яцинин за участю заступника міського голови Ілони Калитин провів зустріч із представниками чеської гуманітарної організації «Людина в біді». Основною метою заходу стало налагодження співпраці щодо...
Вчора, 3 грудня, міський голова Іван Яцинин провів робочу зустріч з начальниками управлінь, відділів виконавчого комітету міської ради, керівниками комунальних установ ради, старостами. Участь у нараді взяли також секретар міської ради Ігор...
© 2019 Болехівська міська рада. Designed by Lyminec Studio
0 Коментарів