На Болехівщині побувала делегація з Опольського повіту Республіки Польща
15 вер, 2022 0 Коментарів 48 Переглядів

На Болехівщині побувала делегація з Опольського повіту Республіки Польща

У рамках співпраці між Калуським районом та Опольським повітом Республіки Польща вчора, 14 вересня,  на Болехівщину завітала польська делегація, яку очолив староста Опольського повіту Генрік Ляква. У складі делегації були бурмістер гміни Прушков Кшиштоф Цебуля, вуйт гміни Турава Домінік Пікос, керівники добровільних пожежних дружин із гмін Опольського повіту Маріуш Шелуг і Ян Чех. Супроводжував колег з дружньої Польщі голова Калуської районної ради Михайло Лаврів. 

Польських гостей гостинно зустріли міський голова Іван Яцинин, директор Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму Юрій Черневий та т.в.о.директора ДП «Болехівське лісове господарство» Роман Федорович. Серед запрошених  гостей був начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Кокоць.

Зустрічаючи польську делегацію, ансамбль автентичної сигнальної музики "Лісові сурми" Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму виконав привітальну пісню, яка вразила гостей звучанням. 

Відтак директор коледжу Юрій Черневий провів екскурс територією закладу, у приміщенні конференц-залу відбулася робоча зустріч польської делегації з міським головою, запрошеними гостями, адміністрацією та працівниками коледжу. 

У ході розмови обговорили подальшу співпрацю Болехівської громади з однією із гмін Опольського повіту задля налагодження зв’язків та обміну досвідом, які своєю чергою сприятимуть розвитку громад обох країн у різних сферах. 

У рамках візиту в Болехівську громаду  польські колеги також відвідали унікальну комплексну пам'ятку природи загальнодержавного значення «Скелі Довбуша».

Міський голова Іван Яцинин привітав зі святом дітей у Прикарпатському фаховому коледжі лісового

За гарною традицією цього року студенти і викладачі Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму до Міжнародного дня захисту дітей провели казкове свято для малечі. На запрошення дирекції закладу завітав на святкову подію і...

Міський голова Іван Яцинин взяв участь у осінній акції "Створюємо ліси разом"

Сьогодні працівники державного підприємства «Болехівське лісове господарство», студенти Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму, гуртківці гуртка «Юні квітникарі» за участю міського голови Івана Яцинина та секретаря...

Міський голова Богдан Мельник взяв участь у відкритті рекреаційного місця на межі

Вчора, 15 жовтня 2019 року, на межі Івано-Франківської та Львівської областей відбулось урочисте відкриття місця для відпочинку. Участь у заході взяли заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василь Івасик, начальник...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація