Створено перший масовий мультимедійний курс з української мови
18 травень, 2021 0 Коментарів 141 Перегляд

Створено перший масовий мультимедійний курс з української мови

8 травня за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики відбулася презентація мультимедійного курсу «Сучасна українська мова».
Мультимедійний курс «Сучасна українська мова» дозволить вільно вивчати українську мову 24/7, знаходячись у будь-якому місці світу. Мультимедійний курс «Сучасна українська мова» вже доступний для всіх на порталі Освітнього Хабу міста Києва.
«Популяризація української мови – один із ключових пріоритетів національної безпеки України. Саме популяризація дозволяє лагідно українізовувати наше суспільство. Переконаний, що курс «Сучасна українська мова» сприятиме цьому. Розраховую на попит як серед мешканців України, так і серед представників української діаспори. А також іноземців, які мають бажання оволодіти українською мовою. Адже так чудово, коли вулицями рідної країни дедалі більше чути рідну мову», – зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України.
Курс «Сучасна українська мова» складається з трьох модулів: «Мова та мовлення», «Правопис», «Ділова українська мова» та створений в інноваційному форматі SCORM, який має ряд суттєвих переваг перед стандартними відео-курсами. Партнери ініціативи переконані у важливості безперервного вивчення та вдосконалення рівня володіння української мови.
«SCORM-курси – це інноваційний формат навчання, який одночасно є цікавою історією, захоплюючим квестом, корисним та практичним матеріалом, інтерактивними тестами, що вбудовані в SCORM-уроки. Даний формат навчання у світі визнано ефективнішим, ніж звичайний відеоконтент. Сподіваємося, користувачі гідно оцінять його», – прокоментував голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти Сергій Веретюк.
«Ідея створити курс народилася понад рік тому. Процес виявився нелегким, але завдяки спільній роботі партнерів проекту благодійної фандрайзингової платформи dobro.ua, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, компанії «Vodafone Україна», Zagoriy Foundation та за інформаційного сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України нам вдалось успішно завершити задумане. Переконані, спілкуватись українською стає модно!», – розповідає директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав.
Ініціаторами курсу стали Ольга Руднєва, Освітній Хаб міста Києва та платформа dobro.ua.
Мультимедійний курс створено в рамках проєкту «Моя мова. Онлайн платформа вивчення української» завдяки благодійним коштам, залученим на платформі dobro.ua.

Мінкультури запустило онлайн-платформу з вивчення української мови
Інші новини кві. 2021

Мінкультури запустило онлайн-платформу з вивчення української мови

Для популяризації вивчення української мови та правопису Міністерство культури та інформаційної політики України рекомендує використовувати освітній курс "Новий український правопис", створений на платформi cоціального інноваційного проекту...

Міжнародний день рідної мови
Інші новини лют. 2021

Міжнародний день рідної мови

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови, який проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО (резолюція 30-ї сесії ЮНЕСКО) у листопаді 1999 року і відзначається кожен рік, починаючи з лютого 2000 року. З цієї нагоди портал...

День української писемності та мови: історія свята
Інші новини лис. 2020

День української писемності та мови: історія свята

День української писемності та мови, як свято розвитку рідної мови, традиційно відзначають 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської...

0 Коментарів

Авторизація