В Україні стартував другий етап державної комунікаційної кампанії EUКраїна
02 лис, 2021 0 Коментарів 75 Переглядів

В Україні стартував другий етап державної комунікаційної кампанії EUКраїна

 1 листопада стартував другий етап державної комунікаційної кампанії EUКраїна, в межах виконання урядового Плану заходів на 2021 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.
Його реалізує Державний комітет телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) в партнерстві з Офісом Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції і проектом Європейського Союзу Association4U.
Другий етап державної комунікаційної кампанії EUКраїна складається з двох частин, мета яких – підвищити обізнаність українців про:

  • базові цінності Європейського Союзу з метою стимулювання поведінкових змін та соціальних трансформацій в українському суспільстві, а саме про повагу до людської гідності і прав людини, свободу, демократію, рівність, верховенство права;
  • можливості та перспективи, які відкриває євроінтеграція для громадян України на прикладах результатів впровадження реформ в межах виконання Угоди про асоціацію з ЄС.
Формулюванню мети передували висновки із соціологічного дослідженням КМІС, проведеного у грудні 2020 року. Зокрема те, що майже 25% українців не пов’язують конкретні реформи, що зараз відбуваються в Україні, із стратегічним курсом держави на членство в ЄС.
Другий етап кампанії триватиме місяць, з 1 по 30 листопада 2021 року.
В межах другого етапу заплановане розміщення комунікаційних матеріалів на таких каналах:
  1. 15 телевізійних роликів на 11 національних телеканалах;
  2. 19 радіороликів на 6 національних радіостанціях;
  3. 15 відеороликів, а також 32 анімованих банери у найпопулярніших месенджерах України, з геолокацією на шість південно-східних областей України;
  4. 32 сюжети на 400 носіях зовнішньої реклами у шести південно-східних областях України;
  5. 2 cюжети внутрішньої реклами.
Заплановане охоплення другого етапу кампанії – по 10 мільйонів громадян України у кожній з двох його частин: про цінності ЄС і про результати впровадження євроінтеграційних реформ.
Більше про кампанію EUКраїна та про євроінтеграцію загалом можна дізнатися за посиланням https://association4u.in.ua/
Довідково
Парасолькову кампанію EUКраїна ініціювала 21 грудня 2020 року Ольга Стефанішина, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проекту ЄС «Association4U».
Протягом її першого етапу з 21 грудня 2020 року і по 31 жовтня 2021 року вдалось продемонструвати секторальний і місцевий виміри євроінтеграції у її розмаїтті: в кампанії уже вже взяли участь 37 державних органів: 13 міністерств, 16 державних агентств та служб, 8 обласних державних адміністрацій. Охоплення першого етапу складає понад 13 мільйонів українців.

Базові цінності Європейського Союзу змінюють Україну
Інші новини травень. 2021

Базові цінності Європейського Союзу змінюють Україну

У третю суботу травня Україна щорічно відзначає День Європи. Офіс віцепрем’єрки з питань з питань європейської та євроатлантичної інтеграції ініціює онлайн-відзначення тижня Європи в Україні з онлайн-марафоном #миEUкраїна у соціальних мережах,...

В Україні стартувала урядова інформаційна кампанія «EUkraina».
Інші новини січ. 2021

В Україні стартувала урядова інформаційна кампанія «EUkraina».

Проєкт ініційовано віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту ЄС «Association4U». Мета інформаційної кампанії – підвищити обізнаність щодо...

В Україні стартувала урядова інформаційна кампанія «EUКраїна»
Інші новини гру. 2020

В Україні стартувала урядова інформаційна кампанія «EUКраїна»

21 грудня стартувала інформаційна кампанія «EUКраїна». Проект ініційовано Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проекту ЄС «Association4U»....

0 Коментарів

Авторизація