Пасхальний кошик для самотніх
21 кві, 2020 0 Коментарів 485 Переглядів

Пасхальний кошик для самотніх

Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Болехівської міської ради дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні отримували необхідні соціальні послуги. Соціальні робітники забезпечують предметами першої необхідності своїх підопічних, а саме здійснюють доставку продуктів харчування, медикаментів та інших товарів додому. А також допомагають їм у отриманні пенсій та житлових субсидій, оплачувати рахунки за спожиті комунальні послуги, готувати їжу, прибирати помешкання тощо.

З нагоди  відзначення  Великодніх  свят  працівники територіального центру зверталися  до  керівників підприємств, приватних підприємців, з проханням долучитися до доброї справи і допомогти у наповненні пасхального кошика  для  одиноких  громадян  похилого  віку.

Хочемо подякувати благодійникам, які надали допомогу, а саме керівникам таких підприємств: ДП «Болехівський держлісгосп» (І.Лазорко), ПП «Шмега - Транс» (П.Шмега), ТОВ «Галицька компанія».
З приватних підприємців допомогли: О.Беч, Я.Пилипів, О.Мицак, Г.Яворська, В.Кушпета, О.Рожнятовська, Н.Лохман, Т.Піхманець, О.Пуняк, А.Сабадаш, Б.Проців, Б.Сайко, І.Юхней, Гончар Г.В., Г.Матвєєва, В.Савчук, І.Дуб, М.Юрів.

За сприянням благодійників 44 самотніх людей отримали продуктові набори на суму 12,0 тисяч гривень.

Для одиноких громадян у цю нелегку пору ці пасхальні подарунки стали дуже вчасними і доречними. Та найголовніше це те, що ці люди відчули турботу і піклування, почули добре слово і щирі привітання, що безперечно додало їм святкового настрою.
Хочемо подякувати усім тим, хто не залишився байдужим до своїх ближніх, хто не відвертається від потреб одиноких людей. Успіхів Вам та  натхнення на добрі справи.

Продуктові набори від АТБ

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Болехівської міської ради отримав 40 продуктових наборів від мережі супермаркетів АТБ для подальшої передачі громадянам віком від 80 років та особам з інвалідністю, які...