Служба зайнятості – демобілізованим учасникам АТО/ООС
12 жов, 2020 0 Коментарів 18 Переглядів

Служба зайнятості – демобілізованим учасникам АТО/ООС

З метою сприяння зайнятості військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, Івано-Франківською обласною службою зайнятості здійснюється комплексна система заходів та створені належні умови для їх обслуговування.
Протягом січня-вересня 2020 року послуги служби зайнятості області отримували 583 демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, із них 550 осіб отримували допомогу по безробіттю. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 101 військовослужбовця, 27 осіб взяли  участь у   громадських та інших роботах тимчасового характеру. За даний період 20 учасників АТО/ООС охоплено професійним навчанням.
Проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями, обговорюються особливості роботи з даною категорією громадян, висвітлюються питання дотримання вимог діючого законодавства у сфері забезпечення гарантій зайнятості. 
Також працівниками служби зайнятості з початку року для учасників АТО/ООС проведено 39 групових профорієнтаційних заходів за участю 332 осіб. 
Обласною службою зайнятості заплановано проведення протягом вересня-жовтня 2020 року комплексу безкоштовних семінарів та вебінарів з даною категорією осіб, основною метою яких є інформування про актуальні на ринку праці професії та спеціальності, перспективи розвитку підприємництва в регіоні, можливості відкриття власного бізнесу для максимальної адаптації та інтеграції в суспільному житті. У вересні 2020 року уже проведено 7 таких зустрічей для 73 учасників АТО/ООС.
Станом на 01.10.2020 продовжували отримувати послуги служби зайнятості 244 особи даної категорії. 
Відділ інформаційної роботи 
Івано-Франківського обласного
 центру зайнятості
вул. Деповська, 89 а
м.Івано-Франківськ, 
76002
(0342) 755614
(097) 7030730

Послуги служби зайнятості протягом січня-серпня 2020 року отримували майже 29 тис. безробітних

Протягом восьми місяців 2020 року статус безробітного мали 28,7 тис. осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 26,4 тис. осіб. Служба зайнятості готова допомогти роботодавцям у вирішенні кадрових потреб та укомплектувати вакансії за такими...

Зупинилося стрімке зростання кількості зареєстрованих безробітних

«Спалах епідемії коронавірусу позначився на економіці області. На даний час роботодавці поступово відновлюють та розширюють свій бізнес. Як наслідок – зросла кількість поданих до служби зайнятості вакансій та зупинилося стрімке зростання кількості...

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості у 2019 році, становила 47,7 тисячі

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості у 2019 році, становила 47,7 тисячі.В базі даних обласної служби зайнятості у 2019 році налічувалось 52,9 тис. вакансій, на які за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 47,7 тисяч...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація