До відома сільгоспвиробників та зернотрейдерів, які планують   здійснювати експорт сільськогосподарської продукції
03 чер, 2020 0 Коментарів 351 Перегляд

До відома сільгоспвиробників та зернотрейдерів, які планують здійснювати експорт сільськогосподарської продукції

Головне управління Держпродспоживслужби в області повідомляє про початок проведення обстежень посівів та посадок сільськогосподарських культур та місць зберігання з метою офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів. 
Дане обстеження проводиться шляхом проведення процедур перевірки, інспектування, огляду, обстеження, моніторингу, аналізу зразків рослин, продуктів рослинного походження, інших об’єктів регулювання відповідно до вимог країн Євразійського Економічного Союзу, ЄС, КНР, Індонезії та Туреччини.
Розмір плати за обстеження посівів сільськогосподарських культур щодо виявлення карантинних організмів для надання та/або підтвердження статусу місця виробництва або виробничої ділянки на вимогу особи, що здійснює виробництво об’єктів регулювання, передбачених Законом України «Про карантин рослин», затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1348 (додаток 1)
Тож пропонуємо сільгоспвиробникам та експортерам своєчасно встановлювати ділянки та місця виробництва, вільні від конкретних регульованих шкідливих організмів для певних об’єктів   регулювання, якщо подібного вимагають країни-імпортери.
За результатами проведених заходів, пов’язаних зі встановленням та/або підтриманням статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, відповідно до Порядку,  місцю виробництва або виробничій ділянці, вільній від регульованих шкідливих організмів присвоюється реєстраційний номер, про що видається відповідний документ.
Звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою: 
-   77442 Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Підлужжя,
вул. Шевченка, 1.   тел. 0342-78-76-67; 

Спеціалісти Держпродспоживслужби застерігають: посівам зернових культур загрожує комплекс хвороб

Низькі температури та дощі, які спостерігаються в даний період, провокують хвороби (септоріоз, гельмінтоспоріоз, борошниста роса, ринхоспоріоз, піренофороз), подекуди можлива епіфітотійна ситуація у посівах озимих та ярих зернових культур. Необхідно...

До уваги споживачів: в турецьких лимонах виявили оксид фенбутатіну

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 12.05.2020 р. №2020.11984 щодо неавторизованої...

Лабораторії Держпродспоживслужби проводять дослідження у сфері санітарного та епідемічного

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.03.2007 р. № 348, Державна санітарно-епідеміологічна служба ліквідована; на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів покладено завдання і функції з реалізації...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація