Відкриті дані Болехівської міської ради

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.
Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.
Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на вебсторінку відкритих даних розпорядника інформації).
Відповідно до статті 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI, постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» та від 30. 11.2016 № 867 «Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» Болехівська міська рада представляє набори даних, опубліковані у формі відкритих даних. Дані оприлюднені на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних.


Розпорядження міського голови від 04.07.2019 № 159-р «Про призначення відповідальної особи за оприлюднення наборів даних»

Розпорядження міського голови від 16.09.2019 № 209-р «Про набори даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 04.07.2019 159-р «Про призначення відповідальної особи за оприлюднення наборів даних»

Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядниками яких є самостійні структурні підрозділи Болехівської міської ради

Відділ культури виконавчого комітету Болехівської міської ради:
https://data.gov.ua/organization/viddil-kultury-vykonavchoho-komitetu-bolekhivskoho-miskvykonkomu

Фінансове управління міськвиконкому:
https://data.gov.ua/organization/finansove-upravlinnia-bolekhivskoyi-miskoyi-rady

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Болехівської міської ради:
https://data.gov.ua/organization/tercentrbolekhiv

Управління освіти міськвиконкому:
https://data.gov.ua/user/osvita_bolehiv_4628

Управління праці та соціального захисту населення Болехівського міськвиконкому:
https://data.gov.ua/organization/upravlinnia-pratsi-ta-sotsialnoho-zakhystu-naselennia-bolekhivskoho-miskvykonkomu

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація