Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
29 кві, 2021 0 Коментарів 915 Переглядів

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад:
головний спеціаліст з питань землеустрою відділу з питань містобудування та архітектури і землеустрою виконавчого комітету  Болехівської міської ради (2 посади).
Виконавчий комітет Болехівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань землеустрою відділу з питань містобудування та архітектури і землеустрою виконавчого комітет  Болехівської міської ради ( 2 посади).
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на вакантну посаду головного спеціаліста з питань землеустрою відділу з питань містобудування та архітектури і землеустрою виконавчого комітету  Болехівської міської ради (2 посади):
  • громадянство України,
  • вільне володіння державною мовою,
  • вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:
- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та  проходження служби в органах місцевого самоврядування;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
- декларація про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру за минулий рік у формі, встановленій чинним законодавством України;
- копію документу, який посвідчує особу;
- письмова згода на проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»;
- автобіографія;
- сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (форма № 140\о), медична довідка про стан здоров’я про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів (форма № 122-2/о);
- копія військового квитка (для військовозобов’язаних або військовослужбовців);
- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
Особи, які працюють у виконавчому комітеті Болехівської міської радиі бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.
Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі:
28 травня 2021 року.
Документи подаються особисто претендентами до конкурсної комісії на адресу: пл. І.Франка,12, м.Болехів, Калуського району, Івано-Франківської області (відділ правового забезпечення та питань майна комунальної виконавчого комітету Болехівської міської ради).
Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам
додатково після прийняття відповідного рішення конкурсною комісією.
  Контактна особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:
    Марецька Марія Михайлівна – головний спеціаліст з питань кадрової роботи та нагород відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності виконавчого комітету Болехівської міської ради, тел. (03437) 3-42-46, (03437)3-44-43.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Тисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Болехівської міської ради
Вакансії лют. 2021

Виконавчий комітет Болехівської міської ради оголошує конкурс на вакантну посаду директора Тисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Болехівської міської ради. Найменування та місцезнаходження закладу освіти : Тисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Болехівської міської...