Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Тисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Болехівської міської ради
23 лют, 2021 0 Коментарів 2 081 Перегляд

Виконавчий комітет Болехівської міської ради оголошує конкурс на вакантну посаду директора Тисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Болехівської міської ради.
Найменування та місцезнаходження закладу освіти :
Тисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Болехівської міської ради знаходиться за адресою : вул. Грушевського,63 , с. Тисів, Болехівської міської ради, Івано-Франківської області.
Найменування посади: директор.
Умови оплати праці:
       Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються контрактом відповідно до чинного законодавства України.
Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:
  • громадянство України,
  • вільне володіння державною мовою,
  • вища освіта ступеня не нижче магістра,
  • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років,
  • організаторські здібності,
  • фізичний і психічний стан здоров’я не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків,
  •  пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:
  1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  2.  Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3.  Копія паспорта громадянина України;
  4.  Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  5.  Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  6.  Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  7.  Довідка про відсутність судимості;
  8.  Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  9.  Мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  10. Будь-які інші документи, які на думку претендента, підтверджують його професійні та/або моральні якості.
Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі:
18 березня 2021 року.
Місце подання подання документів  для участі у конкурсі:
Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю
особою) претендентами до конкурсної комісії на адресу: вул. Коперніка.13, м.Болехів, Калуського району, Івано-Франківської області (управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради).
     Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам
додатково після прийняття відповідного рішення конкурсною комісією.
     Конкурсний відбір  здійснюється за результатами:
-   перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти,
- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
            Контактна особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:
    Кіцул Людмила Миколаївна – головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради, тел. (03437) 3-45-22.

Болехівський комбінат комунальних підприємств запрошує на роботу електрика
Вакансії лют. 2021

Болехівський комбінат комунальних підприємств запрошує на роботу електрика

Болехівський комбінат комунальних підприємств запрошує на роботу електрика для обслуговування та ремонту мереж вуличного освітлення. За деталями звертайтеся за адресою: м.Болехів, вул. 24 серпня, 21 або за тел.: 0343734377. ...