Дорога болехівська громадо та гості міста!
26 лис, 2020 0 Коментарів 7 396 Переглядів

Дорога болехівська громадо та гості міста!

Шановні мешканці Болехівщини та відвідувачі сайту!
Радий вітати Вас на офіційному сайті Болехівської міської ради.
Він створений для реалізації політики відкритості та прозорості влади, відповідальності та звітності перед громадою, покликаний  нести користь жителям громади та функціонувати в її інтресах.  На сайті Ви зможете дізнатись про життя територіальної громади, діяльність міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу.
Ми будемо вдячні за Ваші пропозиції щодо наповнення офіційного сайту необхідною та корисною для Вас інформацією. Ми завжди відкриті, готові працювати з пропозиціями, зауваженнями, брати участь у обговоренні актуальних питань життя нашої територіальної громади.
Сподіваюсь на продуктивну співпрацю у вирішенні питань перспективного розвитку громади та покращення рівня життя її жителів. Тільки спільними зусиллями ми зможемо змінити Болехівщину на краще!

З повагою міський голова Іван Яцинин