Дорога болехівська громадо та гості міста!
30 жов, 2019 0 Коментарів 26 Переглядів

Дорога болехівська громадо та гості міста!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Болехівської міської ради радий вітати вас на нашому оновленому офіційному вебсайті. Він покликаний поповнити вашу поінформованість про Болехів, об’єктивно висвітлити процеси, що відбуваються в місті, а також спростити доступ до офіційної інформації. Тут ви дізнаєтеся актуальні новини з життя громади міста, ознайомитеся зі структурою і діяльністю міської ради,  депутатського корпусу та виконавчого комітету.
Наша мета - зробити міську владу відкритою і зрозумілою для кожного з вас та максимально наблизити роботу органу місцевого самоврядування до європейських стандартів.
У своїй діяльності ми завжди раді діалогу з громадою,  намагаємось бути прозорими у прийнятті рішень, які впливатимуть на соціально-економічний та культурний розвиток міста. Ми готові до взаємовигідного співробітництва й зацікавлені у партнерських стосунках.
Вірю, що оновлений офіційний вебсайт Болехівської міської ради допоможе у спілкуванні влади та громади. Щиро запрошую до співпраці представників громадських організацій, політичних партій, журналістів, підприємців, громадян з активною життєвою позицією, які прагнуть зробити місто кращим та не байдужі до розвитку його інфраструктури, відновлення економічного та культурного потенціалу Болехівщини, адже лише спільна ініціативність і відповідальність, компетентність і професійність кожного з нас може дати вагомі результати у майбутньому.

З повагою міський голова Богдан Мельник