Діяльність центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради за 2019 рік
16 бер, 2020 0 Коментарів 540 Переглядів

Послугами центру надання адміністративних послуг за 2019 рік скористалося близько 4000 осіб, зареєстровано 3497 звернень щодо видачі адміністративних документів, що на 706 адміністративних послуг менше, ніж за аналогічний період минулого року (4203 адмінпослуги).
Найбільшим попитом користуються:
  • послуги Держгеокадастру – зареєстровано 1177 звернень громадян щодо державної реєстрації земельних ділянок (121), видачі витягів з державного земельного кадастру про земельні ділянки (250), витягів про нормативну грошову оцінку земельних ділянок (161), викопіювань (165), довідок із статистичної звітності (226), відомостей землеустрою та інших послуг (254);
  • відділу містобудування, архітектури та землеустрою виконавчого комітету Болехівської міської ради (зареєстровано 1083 звернення громадян, з них: 778 послуг стосуються земельних питань (рішення міської ради про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (73); про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність (140); щодо оренди та викупу земельних ділянок (15); видача довідок про членство в особистому селянському господарстві (63) та довідок про наявність земельних ділянок у власності чи у користуванні 487); 305 послуг з питань архітектури і містобудування (видача будівельних паспортів (46), дозволів на розміщення зовнішньої реклами (2), присвоєння поштової адреси (27), погодження проектів землеустрою (208) та видача містобудівних умов (18));
  • відділу державної реєстрації виконавчого комітету Болехівської міської ради (зареєстровано 666 звернень громадян щодо реєстрації місця проживання осіб (556) та зняття з реєстрації місця проживання (110));
  • міграційної служби (зареєстровано 197 адміністративних послуг щодо вклеювання фотокартки в паспорт громадянина України при досягненні 25-ти і 45-ти-річного віку).
        Щодо видачі посвідчень гірського населеного пункту зареєстровано 210 звернень громадян та видано 210 посвідчень.
       Послугами управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради – запис на електронну чергу дітей в дошкільні навчальні заклади – скористалося 96 громадян.
      Дещо менше послуг стосуються Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства41 звернення громадян; відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою виконавчого комітету Болехівської міської ради21 звернення; відділу правового забезпечення виконавчого комітету Болехівської міської ради – звернень.
   За 2019 рік центром надання адміністративних послуг надано близько 4000 консультацій, видано 3490 документів на звернення громадян щодо надання адміністративних послуг, звернень перебувають на розгляді у суб’єктів надання адміністративних послуг.
   Станом на 31.12.2019 за надання адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Болехівської міської ради, до міського бюджету надійшло 43313,45 грн.

Шість прикарпатських громад створять або модернізують ЦНАП за результатами 4 раунду відбору

6 прикарпатських громад створять або модернізують існуючі Центри надання адміністративних послуг за підтримки Програми U-LEAD за результатами 4 раунду відбору. Про це повідомляють в Івано-Франківському регіональному офісі Програми «U-LEAD з...