Про розробку прототипу екологічного ресурсно-незалежного кварталу йшлося на нараді у міського голови
17 бер, 2023 0 Коментарів 64 Перегляди

Про розробку прототипу екологічного ресурсно-незалежного кварталу йшлося на нараді у міського голови

Робочу зустріч з приводу розробки прототипу📜 екологічного ресурсно-незалежного кварталу на базі Болехівської територіальної громади міський голова Іван Яцинин провів з представниками Київської архітектурно-наукової спільноти. 

Участь у зустрічі взяли також заступниця міського голови Ілона Калитин, працівники відділу з питань економіки, інвестицій та туризму виконавчого комітету Болехівської міської ради. 

Під час наради присутні ознайомилися з презентацією про основні цілі та мету проєкту, а також користю для громади від його впровадження. 
👩‍💻👩‍💻Представниця спільноти Софія Галат розповіла присутнім, що проєкт передбачає створення кварталу на 2000 мешканців з офісними приміщеннями, комерційними площами для розвитку малого та середнього бізнесу. Обов’язкове впровадження інноваційних технологій щодо збору, очищення дощової води, системи рециркуляції води, незалежних від інфраструктури міста систем опалення та енергосистеми. А також - відповідальне поводження з відходами та їх локальну переробку. 

👩‍💻👩‍💻Доповідачка наголосила, що мета та методи проєкту відповідають цілям сталого розвитку ООН, що дозволить привернути іноземні інвестиції для реалізації проєкту.

За результатами робочої зустрічі міський голова Іван Яцинин доручив✍️✍️ фахівцям міськвиконкому вивчити та запропонувати ідеї щодо розробки проєкту екологічного ресурсно-незалежного кварталу на базі Болехівської територіальної громади.

Перспективи розвитку туристичного потенціалу Болехівщини обговорили на нараді у першого заступника

Сьогодні, 7 лютого 2023 року, перший заступник міського голови Василь Юрочко провів нараду з працівниками відділу з питань економіки, інвестицій та туризму виконавчого комітету Болехівської міської ради за участі старост Тисівського та Козаківського...

Міський голова Іван Яцинин провів робочу зустріч щодо створення добровільної пожежної дружини у

Сьогодні, 16 лютого 2022 року, міський голова Іван Яцинин провів робочу зустріч за участі начальника Калуського РУ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області Василя Микитина, заступника начальника Євгена Ткачука та начальника 3ДПРЗ Калуського РУ...

Триває підготовка до чергової другої сесії Болехівської міської ради VIII демократичного скликання

Нагадуємо, що відповідно до розпорядження міського голови Івана Яцинина від 04.12.2020 року № 220 «Про скликання чергової 2 сесії Болехівської міської ради VІІI демократичного скликання», 22 грудня 2020 року у Народному домі м.Болехова відбудеться...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація