Про розробку прототипу екологічного ресурсно-незалежного кварталу йшлося на нараді у міського голови
17 бер, 2023 0 Коментарів 273 Перегляди

Про розробку прототипу екологічного ресурсно-незалежного кварталу йшлося на нараді у міського голови

Робочу зустріч з приводу розробки прототипу📜 екологічного ресурсно-незалежного кварталу на базі Болехівської територіальної громади міський голова Іван Яцинин провів з представниками Київської архітектурно-наукової спільноти. 

Участь у зустрічі взяли також заступниця міського голови Ілона Калитин, працівники відділу з питань економіки, інвестицій та туризму виконавчого комітету Болехівської міської ради. 

Під час наради присутні ознайомилися з презентацією про основні цілі та мету проєкту, а також користю для громади від його впровадження. 
👩‍💻👩‍💻Представниця спільноти Софія Галат розповіла присутнім, що проєкт передбачає створення кварталу на 2000 мешканців з офісними приміщеннями, комерційними площами для розвитку малого та середнього бізнесу. Обов’язкове впровадження інноваційних технологій щодо збору, очищення дощової води, системи рециркуляції води, незалежних від інфраструктури міста систем опалення та енергосистеми. А також - відповідальне поводження з відходами та їх локальну переробку. 

👩‍💻👩‍💻Доповідачка наголосила, що мета та методи проєкту відповідають цілям сталого розвитку ООН, що дозволить привернути іноземні інвестиції для реалізації проєкту.

За результатами робочої зустрічі міський голова Іван Яцинин доручив✍️✍️ фахівцям міськвиконкому вивчити та запропонувати ідеї щодо розробки проєкту екологічного ресурсно-незалежного кварталу на базі Болехівської територіальної громади.

Запрошуємо долучитися до розвитку туризму Східної Бойківщини!

В рамках проєкту «Бойківські Карпати», який реалізовується управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і...

У Болехівській громаді розпочав роботу проєкт з підготовки громадських радників з інклюзії

Болехівська територіальна громада бере участь в проєкті «Мережа радників з інклюзії», яка реалізується громадською спілкою «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 8 грудня...

Міський голова Іван Яцинин взяв участь в ознайомчому засіданні з налагодження якісного

Сьогодні, 5 жовтня 2021 року, міський голова Іван Яцинин та начальник відділу з питань економіки, інвестицій та туризму міськвиконкому Галина Васильків взяли участь в ознайомчому засіданні з налагодження якісного співробітництва між міськими та...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація