Міський голова Богдан Мельник взяв участь у засіданні тридцять четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради
24 лют, 2020 0 Коментарів 95 Переглядів

Міський голова Богдан Мельник взяв участь у засіданні тридцять четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради

У п’ятницю, 21 лютого 2020 року, відбулася 34-а сесія обласної ради сьомого демократичного скликання. Участь у роботі сесії обласної ради взяв міський голова м.Болехова Богдан Мельник.
Перед початком роботи сесії голова обласної ради Олександр Сич спільно з тимчасово виконуючим обов’язки голови обласної державної адміністрації Віталієм Федорівим вручили прикарпатцям державні та обласні нагороди. Опісля депутати затвердили порядок денний, до якого, за рекомендацією президії та пропозиціями своїх колег, включили 83 проєкти рішень та питання “Різне”.
Реагуючи на актуальні суспільно-політичні проблеми прикарпатські обранці схвалили шість звернень до центральних органів державної влади. Вони стосуються розгляду законопроєкту № 2178-10 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”, проведення медичної реформи в закладах охорони здоров’я області вторинного та третинного рівнів, неприйнятності великого розміру грошової застави на місцевих виборах, необхідності припинення утисків проукраїнських громадських активістів та політичних опонентів, антидержавницьких висловлювань народного депутата України від партії “Опозиційна платформа – за життя” Вадима Рабіновича та збереження за історичними містами, зокрема містом Галичем, статусу міста. Окрім цього, обласна рада звернулася до мешканців із закликом до боротьби зі шкідливими звичками та формування навичок здорового способу життя.
Як відзначив голова постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова Юрій Черневий, звернення було напрацьоване депутатами та працівниками виконавчого апарату за результатами тематичного “круглого столу”.
Надважливим завданням є профілактика вживання алкоголю та тютюнових виробів неповнолітніми, зменшення шкідливого впливу алкоголю на підростаюче покоління, пропаганда та популяризація ідей тверезого способу життя як основи та ключової складової процесу формування здорової нації. Звертаємося до всіх батьків із закликом відповідально ставитися до виховання своїх дітей на засадах християнської моралі, адже від цього залежить їхнє майбутнє“, – наголосив Юрій Черневий.
В свою чергу голова обласної ради Олександр Сич зауважив, що це звернення здається менш важливим поряд з іншими актуальними соціально-економічними проблемами сьогодення, але має не меншу вагу.

Відповідно до плану роботи обласної ради депутати заслухали звіт обласної державної адміністрації про здійснення повноважень, делегованих обласною радою облдержадміністрації, а також інформацію прокурора області та начальника Головного управління Національної поліції в області про діяльність відповідних структурних підрозділів за 2019 рік.
Водночас депутатський корпус заслухав інформацію про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2019 рік і схвалив відповідну програму на 2020 рік, а ще затвердив Стратегію розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки і План заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.
В ході сесійного засідання депутати також затвердили звіт про виконання обласного бюджету за 2019 рік та внесли зміни до головного фінансового документу області на 2020 рік.
У зв’язку із закінченням терміну реалізації рішеннями обласної ради були зняті з контролю сім обласних програм. Разом з цим були внесені зміни до чотирьох діючих та затверджено чотири нові програми. Позитивними також були рішення обласної ради щодо питань, які регулюють трудові, майнові та земельні відносини.

Міський голова Богдан Мельник взяв участь у засіданні «круглого столу» в рамках наукового семінару

Вчора, 16 січня 2020 року, міський голова Болехова Богдан Мельник взяв участь у засіданні «круглого столу» в рамках наукового семінару «Інструменти безпосередньої демократії. Досвід Польщі та України у процесі децентралізації», який відбувся в...

На пленарному засіданні затвердили міські цільові Програми на наступний рік

Сьогодні, 26 листопада 2019 року, відбулася чергова 48 сесія Болехівської міської ради VII демократичного скликання. Головував на пленарному засіданні міський голова Богдан Мельник. Для роботи у 48 сесії зареєструвалося 15 депутатів міської ради....

Болехівська міська рада провела 46 пленарне засідання

Сьогодні, 24 вересня 2019 року, відбулося чергове пленарне засідання Болехівської міської ради. Головував на сесії, відповідно до розпоряджень міського голови, секретар міської ради Ігор Герецький. Участь у роботі 46 пленарного засідання...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація