Триває вивчення туристичних об’єктів Болехівщини
21 травень, 2021 0 Коментарів 377 Переглядів

Триває вивчення туристичних об’єктів Болехівщини

З метою вивчення, моніторингу туристичних локацій та принад населених пунктів Болехівської територіальної громади, формування бази даних туристичних об’єктів та ресурсів, які потенційно можуть бути чи вже є привабливими для відвідування туристів, 17 травня 2021 року робоча група в складі головного спеціаліста з питань економіки, зовнішньоекономічної діяльності та туризму відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Юлії Уханської, головного спеціаліста з питань містобудування та архітектури відділу містобудування та архітектури і землеустрою міськвиконкому Віталія Проненка, майстра з озеленення Болехівського комбінату комунальних підприємств Любові Данилюк, провідного інженера з лісових культур лісового відділу ДП «Болехівське лісове господарство» Юрія Кізуба здійснила виїзд у напрямку до комплексної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Скелі Довбуша».
Першим об’єктом для огляду стала територія колишнього «Панського саду» та джерело неподалік нього. З метою створення туристичної інфраструктури Болехівська міська рада спільно з ДП «Болехівське лісове господарство» планує облаштувати дану територію.
Наступним об’єктом обстеження стали «Скелі Довбуша» - перлина нашого краю, яка відома всій Україні. Робоча група визначила основні напрями розвитку цієї території. На даний час проводиться збір матеріалів для підготовки проєкту щодо облаштування території біля Скель Довбуша та подання його на участь у 12 обласному конкурсі проєктів та програм, оголошеного Івано-Франківською обласною радою.
Також робоча група відвідала такі локації, як озеро Гірське, Сукільські водоспади, та інші привабливі туристичні місця територіальної громади, які потребують розвитку. Дані туристичні об’єкти планується об’єднати в туристичний маршрут.
Робочі виїзди будуть періодично відбуватися також в інші населені пункти, для того, щоб віднайти нові чи просто незнані досі цікаві об’єкти, природні ресурси, розвивати туристичну інфраструктуру та популяризувати свій край.

Освітньо-практична програма для фахівців у сфері просторового планування та представників місцевого

Сьогодні, 18 грудня 2020 року, у Болехівській міській раді відбулася робоча зустріч міського голови Івана Яцинина з представником Програми «SPACES», яка фінансується ЄС, місцевим бізнесменом Групи компаній «ББМ» Володимиром Петрівим. Участь у...

Під час засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної

Традиційно, перед черговими пленарними засіданнями Болехівської міської ради, свою роботу проводять постійні комісії міської ради, під час яких депутати обговорюють питання, які виносять на розгляд пленарного засідання. Відтак сьогодні, 16 грудня...

Відбувся черговий прийом громадян у міського голови

2 вересня міський голова Богдан Мельник, відповідно до попереднього запису, провів черговий прийом громадян з особистих питань. Для розгляду та вирішення проблемних питань участь у прийомі взяли керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар,...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація