Зіграно 4 тур Відкритого Зимового Кубку міста Болехова з міні-футболу
17 січ, 2023 0 Коментарів 508 Переглядів

Зіграно 4 тур Відкритого Зимового Кубку міста Болехова з міні-футболу

15 січня 2023 року, після невеликої перерви, було зіграно 4 тур Відкритого Зимового Кубку міста Болехова з міні-футболу сезону 2022-2023 років. Даний ігровий день, безперечно, став найцікавішим та найнепередбачуванішим. Всі команди показали свій максимум, адже до закінчення групового етапу залишилося зовсім трішки і коли, як не зараз, потрібно було набирати найвищі оберти та оптимальну кількість очок. Концентрація та емоції у іграх почергово брали гору одна над одною, про що свідчать рахунки без розгромних перемог з одного боку та кількість здобутих жовтих і червоних карток з іншого.
Цього дня, окрім запланованих поєдинків команди догравали ще 2 гри із попереднього туру перенесені через повітряні тривоги.

До Вашої уваги всі результати 4 туру:
Також під час матчів Зимового Кубку, при наявності електроенергії, ведеться пряма відеотрансляція ігор. Відеозапис у повторі доступний на сторінці Болехівської міської ради у YouTube:


До вашої уваги становище команд у групах після зіграного 4 туру:Також, до Вашої уваги таблиця бомбардирської гонки нашого турніру:                         


А вже наступної неділі, 22 січня 2023 року, в рамках 3 туру Зимового Кубку міста Болехова з міні-футболу зустрінуться:Через дискваліфікацію наступні тури пропустять:

1. Василь Олійник - дискваліфікація на 2 матчі
2. Владислав Вігак - дискваліфікація на 2 матчі
3. Роман Шиян - дискваліфікація на 1 матч


УВАГА! Зміни в графіках аварійних вимкнень АТ «Прикарпаттяобленерго» з орієнтовними годинами

З 1 листопада 2022 року АТ «Прикарпаттяобленерго» внесло зміни до графіків аварійних вимкнень, які тепер розділені на 3 групи. Окремі вулиці міста Болехова та населені пункти Болехівської громади увійшли до 2 групи (див. на світлині). Ознайомитися з...

АТ «Прикарпаттяобленерго» оновило графіки аварійних вимкнень з орієнтовними годинами вимкнень

Нагадуємо, що Прикарпаттяобленерго розробило графіки аварійних вимкнень, які розбиті на 4 групи. Окремі вулиці міста Болехова та населені пункти Болехівської громади увійшли до 2 групи (див. на світлині). Ознайомитися з групами можна також на...

До уваги платників податків! Введені в дію нові рахунки для зарахування до відповідних бюджетів

Нагадуємо, що з 01 січня 2021 року введені в дію нові дохідні рахунки для зарахування до відповідних бюджетів податків та платежів за усіма кодами класифікації доходів. Платники податків міста Болехова, сіл Козаківка, Сукіль, Бубнище, Буковець,...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація