Боротьба зі снігом - справа кожного!
06 лют, 2023 0 Коментарів 529 Переглядів

Боротьба зі снігом - справа кожного!

За інформацією метеорологів найближчі дні на Прикарпатті снігопад буде продовжуватися, що значно ускладнює забезпечення нормального проїзду дорогами.

Комунальні служби готові до зміни погодних умов і прибирання міста. Але ситуація на дорогах залежатиме не тільки від комунальників, а й від обережності та відповідальності водіїв і кожного з нас. Тому маємо організуватись і разом допомогти комунальникам. 

Закликаємо всіх небайдужих мешканців громади долучитись до прибирання вулиць від снігу. Велике прохання до всіх власників бізнесу та інших організацій вийти на вулиці і прибрати сніг біля своїх офісів, магазинів та кафе. Просимо мешканців багатоквартирних будинків, ОСББ організуватись і розчистити сніг біля ваших помешкань.

Будь ласка, під час негоди не виїжджайте на власних авто без нагальної потреби. Не залишайте авто на узбіччях, не паркуйтесь на пішохідних зонах, бо це заважає роботі снігоприбиральної техніки.

Рекомендуємо водіям надавати перевагу в русі снігоочисній техніці, без особливої потреби не користуватися приватним транспортом, а власникам великогабаритного транспорту користуватися майданчиками для відстою, котрі розташовані вздовж автошляхів державного значення.

Вуличне освітлення вимкнено з метою світломаскування!

Впродовж найближчих днів на території громади з метою світломаскування буде вимкнено вуличне освітлення. Прохання до жителів громади поставитися до ситуації з розумінням, також вимикати вуличне освітлення біля своїх будинків, щільно закривати штори...

Триває капітальний ремонт водопроводу на вулиці Данила Галицького

За кошти міського бюджету у місті продовжують капітальний ремонт водопроводу на вулиці Данила Галицького, який розпочали у минулому році. Замовником робіт є управління капітального будівництва в Івано-Франківській області. Йому міська рада виділила...

На Болехівщині вводять обмеження на роботу більшості закладів на період карантину

У зв’язку з поширенням у світі коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні запроваджують заходи щодо попередження розповсюдження нового інфекційного захворювання. У закладах освіти краю карантин введено з 12 березня 2020 року терміном на три тижні....

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація