У Болехові триває капітальний ремонт дороги
09 гру, 2019 0 Коментарів 425 Переглядів

У Болехові триває капітальний ремонт дороги


ТОВ "ПБС" продовжує капітальний ремонт дороги Гериня-Болехів. Роботи здійснюються методом холодного ресайклінгу. Автодорожники розпушують старе покриття, укріплюють основу, профілюють узбіччя. Після регенерації настелють шар асфальтобетону.
На частині дороги Гериня - Болехів, від костелу на вул. Січових Стрільців до  об’їзної дороги зі сторони Моршина, підрядна організація вже влаштувала нижній шар асфальтобетону. 
Зараз  тривають підготовчі роботи  на вулиці Данила Галицького (від в’їзду у місто зі сторони Долини до перехрестя вулиць Данила Галицького і Кобилянської). Старе покриття розпушують та готують основу для асфальтування. 
Відтак дорожники повернуться на вулицю Січових Стрільців, де відремонтують ділянку від моста до  костелу. Після асфальтування дороги облаштують з'їзди на вулиці та узбіччя.
Нагадаємо, проєкт капітального ремонту вулиці Данила Галицького (від АЗС ANP), вулиці Січових Стрільців, вулиці Стрийська (до об'їздної дороги) в м.Болехові розрахований на два роки. Роботи, які були заплановані на цей рік, майже завершені. Дорожники відремонтували близько чотири кілометри дороги Гериня-Болехів. А в наступному році, після завершення будівництва водогону та каналізаційних мереж, капітально відремонтують вулицю Данила Галицького.

Триває капітальний ремонт дороги Гериня-Болехів

Підрядна організація вже влаштувала нижній шар асфальтобетону на частині дороги Гериня - Болехів, яка проходить через місто. Щоб вкластися у відповідні терміни працюють цілодобово. На разі тривають підготовчі роботи на підйомі в Болехів зі сторони...

У Болехові розпочали капітальний ремонт дороги Гериня-Болехів

Учора, 20 листопада 2019 року, підприємство, що виграло оголошений Державним підприємством "ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ" Івано-Франківської облдержадміністрації тендер, розпочало роботи на автодорозі Гериня-Болехів, яка проходить центральною частиною міста....

Державне підприємство "Дороги Прикарпаття" оголосило тендер на капітальний ремонт дороги в Болехові

Вчора, 11 вересня 2019 року, розпорядник коштів, передбачених на капітальний ремонт дороги в Болехові, державне підприємство "Дороги Прикарпаття" оголосило відкриті торги на капітальний ремонт вулиці Данила Галицького (від АЗС ANP), вулиці Січових...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація