Смуток продовжується у  Болехівській громаді
25 лип, 2023 0 Коментарів 367 Переглядів

Смуток продовжується у Болехівській громаді

У зв’язку з ще одною непоправимою втратою у Болехівській громаді продовжено Дні жалоби за загиблим Героєм Іваном Володимировичем Дяківим. 

Вірний син своєї України справжній Герой, чуйний, добрий турботливий чоловік та люблячий батько. Таким був і залишиться в пам’яті Дяків Іван Володимирович. 

Відстоюючи незалежність та територіальну цілісність  своєї країни 22 липня 2023 р. під час мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Шипилівка Луганської області трагічно обірвалось життя 26-ти шести річного Дяківа Івана. Він народився 16.01.1997 року в селі Козаківка.
У зв’язку із загибеллю  під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України військовослужбовця Івана Дяківа, розпорядженням міського голови у громаді продовжено Дні жалоби до 26 липня. Скасовуються всі заходи та забороняється звучання розважальної музики у закладах торгівлі і ресторанного господарства, в громадському транспорті.

У цей день слід приспустити Державний Прапор України доповнивши його траурними стрічками на адмінбудівлях, будівлях підприємств, установ, організацій.

Підприємствам, установам, організаціям територіальної громади незалежно від форм власності рекомендовано обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

У Болехівській територіальній громаді оголошено Дні жалоби

Знову у скорботі перебуває наша громада… З фронту надійшла страшна звістка, яка сколихнула всю Болехівщину… Відстоюючи незалежність та територіальну цілісність своєї країни, 20 липня неподалік від населеного пункту Шипилівка Луганської області...

У Болехівській територіальній громаді дні жалоби!

У скорботі перебуває наша громада. Відстоюючи незалежність та територіальну цілісність своєї країни, у бою з окупантом загинув житель м. Болехова Микола Дмитрович Бомко. У зв’язку із загибеллю під час виконання бойового завдання із захисту...

У Болехівській територіальній громаді оголошено День жалоби

У скорботі перебуває наша громада. Відстоюючи незалежність та територіальну цілісність своєї країни, у бою з окупантом загинув житель м. Болехова Цибик Василь Ярославович. Його життя трагічно обірвалося під час пострілу з ворожого танка в районі...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація