5 та 6 липня – скорботні дні у Болехівській громаді
04 лип, 2024 0 Коментарів 49 Переглядів

5 та 6 липня – скорботні дні у Болехівській громаді

Чергова сумна звістка в громаді… Ми втратили ще одного військовослужбовця із Болехова, який раптово помер через хворобу.
З метою вшанування пам’яті військовослужбовця Пастуха Ігоря Юрійовича розпорядженням міського голови у громаді оголошуються 5 та 6 липня Дні жалоби. 
Скасовуються всі заходи та забороняється звучання розважальної музики у закладах торгівлі і ресторанного господарства, в громадському транспорті.
У ці дні слід приспустити Державний Прапор України з траурними стрічками на адмінбудівлях, будівлях підприємств, установ, організацій.
Підприємствам, установам, організаціям територіальної громади незалежно від форм власності рекомендовано обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

26 та 27 травня – скорботні дні у Болехівській громаді

Минув лише тиждень, як Болехівщина попрощалася із двома молодими захисниками. І ось знову сумна звістка, що ми втратили ще на одного відважного воїна із Болехова, який раптово помер через хворобу. З метою вшанування пам’яті військовослужбовця...

У Болехівській громаді продовжено Дні жалоби до 6 жовтня 2023 року

З метою вшанування пам`яті загиблого під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України військовослужбовця, жителя міста Болехова Яцяха (Корпана) Степана...

У Болехівській територіальній громаді дні жалоби!

У скорботі перебуває наша громада. Відстоюючи незалежність та територіальну цілісність своєї країни, у бою з окупантом загинув житель м. Болехова Микола Дмитрович Бомко. У зв’язку із загибеллю під час виконання бойового завдання із захисту...

0 Коментарів

Авторизація