Про що говорили на спільному позачерговому засіданні міських комісій та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
07 травень, 2020 0 Коментарів 685 Переглядів

Сьогодні, 7 травня 2020 року, у Болехівській міській раді відбулося спільне позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, тимчасової міської протиепідемічної комісії та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Провів засідання міський голова м.Болехова Богдан Мельник.
Перш за все на засіданні розглянули питання про припинення діяльності контрольно-пропускного пункту у місті Болехові (біля повороту на с.Танява). На виконання вимог протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 травня 2020 року №15, врахувавши послаблення карантинних заходів та значне зменшення руху транспортних засобів і осіб, які перетинають контрольно-пропускний пункт, відсутність осіб із ознаками хвороби на COVID-19 міські комісії та міський штаб ухвалили рішення про припинення діяльності контрольно-пропускного пункту у м.Болехові (біля повороту на с.Танява).
Відтак на засіданні обговорили питання про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 313, стосовно змін, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
За результатами доповідей, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 313, стосовно змін, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», протоколу регіонального штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Івано-Франківської області від 30 квітня 2020 року № 15, Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 року № 14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» та рекомендацій Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області щодо проведення протиепідемічних заходів на агроринках областіміські комісії та міський штаб вирішили інформацію доповідачів взяти до відома, а ситуацію, яка склалася визнати такою, що потребує негайного реагування та вжиття невідкладних заходів. Зокрема, рішенням доручено директору КП «Болехівський ринок» привести у відповідність торгові площі ринків у місті Болехові до вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 року №14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» та рекомендацій Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області по проведенню протиепідемічних заходів на агроринках області. Інформацію про готовність роботи ринків у місті Болехові подати начальнику Болехівського міського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Відповідно начальнику Болехівського міського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, в межах повноважень, провести комісійне обстеження торгових площ ринків у місті Болехові на відповідність їх до вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 року № 14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» та рекомендацій Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області по проведенню протиепідемічних заходів на агроринках області. Висновок про готовність роботи ринків на території міста Болехова подати керівнику робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Долинському відділенню поліції Калуського ВП в Івано-Франківській області, на виконання вимог даного протоколу, доручено вжити заходів та належного реагування, у випадках здійснення торгівлі на ринках у місті Болехові з порушенням вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 року № 14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках».

У освітніх закладах Болехівщини оголошено карантин на три тижні

З метою мінімізацїі проникнення і розповсюдження вірусу COVID-19 в країні, відповідно до рішень Уряду, регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової обласної протиепідемічної комісії, Болехівської...