Нові правила отримання субсидій забезпечать справедливість у нарахуваннях
30 кві, 2021 0 Коментарів 63 Перегляди

Нові правила отримання субсидій забезпечать справедливість у нарахуваннях

Починаючи з травня отримувачі субсидій повинні будуть подати нову заявку на її отримання. Заявки можна буде надіслати протягом наступних 5 місяців, зокрема онлайн або поштою.
Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступної промови на засіданні Уряду 28 квітня.
Прем’єр-міністр зауважив, що наразі 92% отримувачів субсидії отримують її у грошовій готівковій формі. З травня всі 100%, за його словами, будуть отримувати субсидію «живими» грошима.
«Також, вводяться деякі нові правила щодо тих, кому субсидія призначатися не буде. Якщо ви маєте на депозитному рахунку в банку більше 100 тисяч гривень, купуєте нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень — вам субсидію не призначать. Тобто, для більшості отримувачів субсидій нічого не зміниться», — наголосив очільник Уряду.
Денис Шмигаль також підкреслив, що нові правила — це про справедливість, коли держава збільшує та платить допомогу саме тим, хто цього потребує.
«Така політика стосується всіх соціальних виплат, і процес справедливої верифікації — це державницька позиція, яку ми будемо підтримувати», — відзначив Прем’єр-міністр.

Прем’єр-міністр: З 1 травня в Україні запрацюють нові правила на ринку газу
Інші новини кві. 2021

Прем’єр-міністр: З 1 травня в Україні запрацюють нові правила на ринку газу

З 1 травня 2021 року компанії запускають річний газовий продукт, відповідно до якого ціна на газ протягом року залишатиметься незмінною. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Уряду 28 квітня. «Для...

Громадяни в тих регіонах, які вийшли з червоної зони, все одно можуть подати заявку на 8 тис. грн, — Денис Шмигаль
Інші новини кві. 2021

Громадяни в тих регіонах, які вийшли з червоної зони, все одно можуть подати заявку на 8 тис. грн,

Підприємці та наймані працівники в тих регіонах, які були в червоній зоні, але станом на початок цього тижня вийшли з неї, все одно зможуть податися на отримання 8 тисяч гривень допомоги. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час...

З 1 березня пенсії зростуть на 11%
Інші новини лют. 2021

З 1 березня пенсії зростуть на 11%

З 1 березня відбудеться підвищення пенсій на 11%. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету міністрів 24 лютого. За його словами, така індексація — це обов’язок Уряду перед українськими пенсіонерами. «Ми...

0 Коментарів

Ми у соцмережах

Пошук на сайті

Випадкові новини

Авторизація